Tai PCR testid (Phuket)

Kas kellelgi on infot, mis täpselt nende PCR testida on?

Siin on konkretselt kirjas, et "Hospital partner must report the result within 6 hours."

Samas testimiskeskustes on nii, et saad 6h jooksul ainult siis, kui lähed enne kl 12. Muidu saad järgmisel päeval. Mu lend ongi sellel ajal, et enne lõunat ilmselt ei jõua.

On keegi selle protsessi läbi teinud? Default on, ma eeldan, ikkagi see, et tehakse lennujaamas kohe kõigile saabujatele?

Muidu leidsin sellise lehe, kui kellelegi abiks, kus on testimiskeskused kirjas ja saab aegu bookida: https://www.thailandpsas.com/

0
0
1
23

Kord on selline:

Saabumisel tehtud PCR testi tulemuse saab teada samal päeval. Ajaarvestus käib nii: kui saabud ajavahemikus 00:01 – 18:00, loetakse seda päevaks 1. Kui saabud kell 18:01 – 00:00, loetakse päevaks 1 järgmine päev. 

Kui saabud lõuna paiku, saad lennujaamas tehtud testi tulemuse teada nii 4-5 tunni pärast.

Pikemalt siin ja siin (COE asemel on nüüd Thailand Pass, mis kuuldavasti on veel üsna vigane).

1
1

Lugesin Trip.ee kokkuvõttest varem, et kolme testi hind kokku on u. 205 eur. Aga kas nüüd ühe testi hind on siis u. 60 euri? Võib-olla olen saamatu olnud uurimisega, aga mis üks öö SHA+ hotellis maksab, või kust need hinnad peale hakkavad (see, et sky is the limit, seda teame juba ette)? Lihtsalt mõtlen, et mis on sund-lisakulu seoses koroonaga praegu Tais?

1
0

Ühesõnaga, lennujaamas ikkagi testitakse, kuigi lennujaama enda lehel loomulikult midagi kirjas pole :D

SHA+ hotellid siin:
https://www.shathailand.com/

Btw, SHA ei ole sama, mis SHA+. Ma algselt bookisin hotelli, mis väitis, et on SHA+, aga sellel shathailand.com lehel neid polnud. St kindluse mõttes tuleks sealt lehelt midagi võtta ja mitte usaldada Booking.com infot.

Hinnad on okei selle kohta, et need on enamuses 3+ tärni hotellid - alates paarikümnest eurost.

0
0

Paari youtube video põhjal ei toimunud testimist enam lennujaamas. Võimalik, et toimub kellaajaliselt. Üks neist läks hotelli ja seal ka testi ei tehtud, saadeti lähimasse haiglasse testi tegema.

0
0

Bkk -is kôik hotellides testid. Hinnad pakketidel umbes 6000-10000 thb. Kui kahele tahta tuba siis yks lugupeetud hotell märkis et pean abielu tôendi esitama neile enne. 

   Kahele tuba umbes 10000-12000 thb test and go pakett.

Reeglina ajavad ka mingi 6 tunni juttu kunas saaks vastuse kätte. Môni hotell vastab tuimalt, et 24 tunni jooksul.

0
0

To logopeed

Pigem tasub otsida siit:

https://web.thailandsha.com/

Siin valikut kõvasti rohkem

0
0

Tere, 

just ostsin testid ära, 62.- EUR tk, ehk siis 2400 bahti. Testimise koha saad ka valida, kuid ostes pakub esimesena automaatselt lennujaama, seda siis Phuketi puhul. 

SHA+ hotellid juba suht tavalise hinnaga, ehk ainult pisut kallimad. Võtsin lennujaama lähedale, sest hotellist pean tellima transfeeri ja ei viitsi pikalt sõita ka, saab ruttu hotelli ja särgi maha. Edasi nagunii lähen Phuketist ära. Hotell mere ääres ja oma basseinidega , hea hommikusöök hinna sees. Aklimatiseerun seal paar päeva. Hotelli öö siis alla 50.- euri koos hommikusöökidega kahele, toa suurus 50m2 ja toa terassilt saab otse basseini.

0
1

NB! Lisan juurde, et kohe polnud hotelli CHA+ nimekirjas, aga kui lõin esimesed tähed sisse, siis ilmus nimekirja. Teste ostes küsib hotelli nime, kus peatud.

0
0

Kas Tai tunnistab ka peale põdemist 1 Pfiser süst?
Või soovib siiski, et oleks kaks tk tehtud?

1
0

Kui läbipõdemisest on möödas rohkem kui 3 kuud, siis on vaja kahte süsti.

EDIT: negatiivne hinnang. Hahaa, inimesed on ikka naljakad!

Kirjutage ise samuti saatkonda kui mind ei usu

1
1

hakkasin ise sama asja pärast pead murdma kui @tripleix .

siin on head infot https://reisitargalt.vm.ee/riigid/tai/  

ehk siis süstima :)

0
2

Kkkkkuu, ei maksa olla kuri. Ei Eesti välisministeeriumi ega ka Tai Soome saatkonna lehel olev info ei kattu ju sellega, mida sina kirjutad. Samas, tõsi, on saite, kus sõnastus on teine ehk sisuliselt loetakse  läbipõdenud inimene vaktsineerituks ainult kolme kuu jooksul pärast põdemist. Tõlkes kaduma läinud?

1
0

Ilmaga on vist suht pekkis hetkel Phuketil ja lähedal asuvatel saartel. Vähemalt ilmateate järgi. Keegi teab kohalikku luureinfot?

0
1

Oskab keegi ehk oma hiljutisest kogemusest rääkida: kas Taist tagasi tulles on täielikult vaktsineeritutel samuti vaja PCR test teha? 

Reis on planeeritud läbi Helsingi ning reisiagent väidab, et test tuleb teha samas kui Finnair oma lehel kinnitab, et see ei ole vajalik.

0
0

Kui võtan test&go hotelli paketti SHA+ hotellis, siis kas seal on testid hinna sees või mitte? 

Osad pakuvad isegi transfeeri + teste + test kiti (6-7.päeva testiks)

teab keegi? või need aktsepteeritavad PCR testid tehakse muudmoodi?

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased