Tai piletid ostetud, kust nüüd viisa hankida!

Oskate soovitada, mis firmast kõige soodsamalt saaks Tai viisad? Või igal reisibürool ca 700 EEK nägu?!

1
2

Ostsime ka ise piletid ära ja minek novembris. Tundub, et kõige soodsam on ise Tai saatkonna kaudu (Helsingis) viisa-asju ajada. http://www.thaiembassy.fi/visatothailand.html

0
0

Me ka novembris, saime bookingust ULME hinnaga piletid 7700.00 mega! Ma vaatasin ka et saata Soome KÕIK asjad, siis tuleb 25 EUR ainult.

0
0

Lugege palun arhiivi, viisateemasid on lahatud küll ja küll.

0
0

jap, leidsin!

0
0

kuidas teil küll sellise hinnaga õnnestus leida? Siin kohal pean nentima, et meie maksame ikka tiba rohkem. Aga ka bookingust ostetud.

0
0

Nu mingi hetk oli bookingus et KUUMAD PAKKUMISED; seal oli hind ca 12 000, aga kui panin oma valitud kuupäevad( 12 nov kuni 5 dets), tuli hinnaks 7800.00 EEK, kui hakkasin ostma, avastasin et olin pannud vaid 1 täiskasvanu, oleksin äärepealt internetiakna kinni pannud,aga õnneks panin back. kui makstud sain ja uuesti tegin bookingu lahti ja panin samad kuupäevad, oli hind juba 12 000.00 nii et üks teine paar enam ei saanudki 7800 EEK osta vaid ostiski 12 000.00 HIND muutus mingi 10mindsaga suuremaks kuna huvi tõusis piletite vastu!

0
0

Et ikka vedamine mängib suurt rolli :) Me ka vahetasime neid kuupäevi edasi-tagasi, et võimalikult soodsalt saada. Eks natuke kripeldab, et võib-olla sai liiga kallilt ostetud, aga ju siis teinekord veab meil :) . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Mitte huvi ei tõusnud vaid need odavad kohad said selleks päevaks otsa. See teine paar oleks teil saanud päev varasema tagasilennuga ka odava hinna.

0
0

Nad ei võtnudki samu kuupäevi, mis meie. Nad vaatasid KÕIK variandid läbi ja 7800 asemel oli 12 000 krooni . . . !

0
0

Siis ei ole ju mõtet ka hindu võrrelda. Järgmise aasta märtsi ei saaks ma ka sellise hinnaga, pakun. Aga novembris-detsembris on siiani odavad hinnad üleval, mitte pole neid huvi tõusu tõttu maha võetud.

0
0

Mul näitab praegugi tabelis 7786 kr. hinda, aga kui koos maksudega on vist ikkagi 11 883 kr. Kas see 7800 oli siis tõesti lõpphind, koos kõigi maksudega?

0
0

7800 on LÕPPHIND koos maksudega!

0
0

Vaatasin Finnairi kodukalt: 5000 kr on hind ja 2668 kr on maksud. Bookinghouse on küll hea, kuid võib ka otse finnair.com lehelt hindu otsida.

0
0

ja kõik odavad nii siit kui sealt läbi müüdud. Hea meelega orgunniks kohe reisi edasi, aga 1.lendu Bangkokist edasi ei julge bronnida, sest ei tea, kui ruttu viisa saab 2.rongipileteid ju netist ette ei saa ilmselt esimene öö ikka Bangkokis ja siis kuhu piletid saab - kas põhja või lõunasse.

0
0

Nu aga siselennuga saab ju edasi sõita Bangkokist ?! Ostad mingi 4-5 tunnise vahega, ehk kui lennuk hilineb siis 4-5h ooteaega! Meil plaanis Bangkokist otse Krabisse minna ( kuna eelmine kord olime Phuketis-Koh samuil+ saared Koh Samui juures) siis seekord tahaks teistes kohatdes käia, ja Krabi pilet hetkel kui ära osta (siselend) kahele inimesele on 900.00 EEK. Kui Bangkokist hakkad ostma pileteid, siis hinnad mitu korda kallimad. Me ei julgenud ka eelmine kord pileteid kohe ära osta Bangkokist Phuketile ja ostsime Bangkoki lennujaamast, nii et nägu oli ca 4000 bahti! Kui oleksime kodus ära ostnud pileti, oleks maksnud kahe inimese eest 300.00 EEK . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased