Tai ringreis 2020 jaanuar

Jäi silma üks pakkumine Taisse 13-26 jaanuar 2020, lend sinna ja tagasi ühe ümberistumisega Moskvas, algusega Tallinn.Ööbimine Phuketis Secret Cliff Villa, Krabis Marina Express Fisherman ja Bangkokis Midtown Hotelis. Phi Phi saare külastus.Mida teadjad reisijad oskavad kommenteerida? Hinna ja kvaliteedi suhe paigas (1099.-)?

0
0

Kui mõtled Reisidiilide pakkumist siis jah sai see sama tehtud läbi kaks aastat tagasi ja jäime väga rahule .Meil olid ainult teised hotellid aga kõik toimis väga hästi . Mina julgen küll soovitada .

1
0

Olen samuti käinud Reisidiilide kaudu sarnasel ringreisil. Phuketis oli mul hotellituba ilma aknata ja vaatsin seal, et samas hinnaklassis oli saada paremaid, rõduga tube (korraliku rõduga toa võib saada juba ca 15-20 euroga, tõsi, mitte just päris ranna ligidal). Krabis jälle hoopis vedas sellega, et hotell oli ülebroneeritud ja mind paigutati kallimasse sviiti. Vaatasin netist, et oleks ma selle ise broneerinud, oleksin pidanud maksma umbes 200 eurot öö. Selles suhtes jäin väga rahule ja Bangkokis oli ka majutus väga korralik. See ringreis on hea esimest korda Taisse minnes, ise selline tripp kokku panna võib väheste kogemustega reisijale  tunduda keeruline. Tegelikult, kui oled seal korra ära käinud ning asju/saite tead juba, siis vaatad, et pole nagu midagi nii hirmus keerulist. Praegu paneks ise sarnase reisi kokku ehk paarsada eurot odavamalt, kui lennukipiletid hea hinnaga saaks. Seal Reisidiilide pakkumises ei ole ka muide sees transpordid lennujaamade, sadamate ning majutuste vahel. Need pead nagunii ise vaatama (aga pole ka keeruline või üle mõistuse kallis).

0
0

Jah, hind on paigas. Ise ostes Aerofloti pilet on ca 550 eurot.Secret Cliff ca 220 eurot (110 per inimene)Marina Express ca 260 eurot (130 per inimene)Bangkok ca 85 eurot (45 per inimene).Seega ca 835 pluss reisid, transferid ka sadakond eurot. Firmale katteks 100-150 euri heal juhul, ca 10%.

0
0

Pane siia lisaks lennupilet Krabilt Bangkoki ja laevapilet Phuketist Krabile.Need on ka Reisidiilidel selle hinna sees.

0
0

Ma arvan, et improved pani need juba "reisid, transfeerid ka sadakond eurot" alla. Lend Krabilt Bangkokki ca 50 eurot ja laevapilet ca 30 eurot (kui kusagilt veel odavamalt ei saa, netis näitas hetkel sellist hinda), taksod ja tuk-tukid ei ole ka ülemäära kallid.. umbes sinna saja euro kanti peaks jääma, või nati peale. Phuketis saab lennujaamast Patongi sõita jagatud mikrobussiga mõne euro eest ning Bangkokis liikuda odava metrooga (ok, seda pagasiga siiski ei soovita- ümberistumisteks peab sageli liikuma pikalt ja treppidest üles-alla, samuti võib kohvritega automaatväravate vahele kinni jääda:D).

0
0

Tänan info eest ;)

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased