Tai - võltsitud kaubamärgid

Tais on võimalik osta tuntud kaubamärkidega tooteid suhteliselt odavalt, ma ei pea silmas ilmseid võltsinguid(10 dollarit Rolex´i eest või muu taoline kraam). Soovin uuendada oma fotovarustust ja sellega seoses on mul mõned küsimused:

  1. Kas keegi on puutunud kokku võltsitud Canon`i või Nikon´i toodetega?
  2. Tax Free tingimused ja asjaajamine Bangkok´ist lahkudes?

Võite ka kirjutada oma kogemustest või (hale)naljakatest juhtumistest seoses "kaubamärkidega".

0
0
1
23

Mõtled, et ostad enda teadmata võltsitud fototehnikat?

0
0

Võltsitud fotoaparaati ei ole küll kohanud,aga Nikoni hinnad on samast klassist kui Eestis. Erilist võitu ei ole . Mine vaata Bangkoki suurimast elektroonikakauplusest Bayoke torni lähedal ,seal on valik tohutu.Tax free tagasimaksed toimuvad Bangkoki lennujaamas ja toimib täiesti normaalselt.

0
0

Endal ka minek Taisse.Kas keegi viitsiks lahti seletada kuidas toimib Tax Free,kui palju tagasi saab ja mille pealt.Ja siit teine küssa..kui palju tehnikat võib üks inimene tuua-ma mõtlen näit mobla,pleier,kaamera,autosse tehnikat.Kui mul on igat ühte üks ege siis ei teki probleemi või pean karpidest välja kiskuma ja laotama pilla-palla oma kotis-

0
0

Muide, ega kellegi mõnd võlts rolex kella ei vedele. ma tunneks suurt huvi :) Või on keegi tore inimene lähiajal reisile minemas ja saab ehk tuua...

0
0

selle teemaga seoses tekkis mul kúsimus - kas saan ka nt USAs ja Hong Kongis tehtud ostude pealt maksu tagasi? ja kas selleks tuleb juba poes ostu sooritades seda kúsida? andke andeks kui on rumal kúsimus, aga pole varem nii kaugel káinudki ja ammugi mitte shopanud...

0
0

Eestisse ei lubata E-liidu välistest maadest tuua nodi rohkem kui 2700 eegu eest per naase.Ülejäänu läheb tollimisse ja trahvi alla.Ehk siis ei mingeid pakendeid,silte ja korralikult pakitud kohvrit.

0
0

Riigiti on tingimused erinevad. Soovitan vaadata sihtkoha rahandusministeeriumi kodulehte või Google abil, vat refund ja riigi nimi. Kauplused millistest osta tunned ära tavaliselt uksel/aknal oleva kleebise järgi. Tasub ka mõelda kas tagastatav raha kaalub üle asjaajamise või kas on sul riigist lahkudes aega sellega tegeleda. Lisan siia näite Tai kohta. http://www.rd.go.th/vrt/engindex.html

0
0

Tagasi saab käibemaksu osa sh. ka Hongkongis või USAS tehtud ostude pealt. Peab vaatama,et poe uksel oleks silt tax-free,kuna kõigil kauplustel pole tax-free kaupade müügi õigust.

Sellele,kes küsis palju kaupa võib tuua,soovitaks lugeda tollieeskirju ,seal on kõik kirjas sh. alkoholi ja tubaka kohta.

0
0

rolex kella saad osta viljandist tartu tn 1b

0
0

Kauplesime üht naisele meeldinud kotti umbes 5-7 erineva müüja käest. Tõele au andes naine tahtis osta ja mina kauplesin. Tegemist oli vist Guggi vms. kotiga, mille originaali ei saavat nii odavalt müüa, kui meile pakuti. Müüjad käitusid erinevalt, uid pärast pikaajalist kauplemist leidsime piiri, millest allapoole ei saanud müüja anda. Üks tüdruk hakkas lausa nutma ja temalt me lõpuks selle koti järgmisel päeval ka ostsime. Siiamaani tüdrukust kahju. Aga muidu, Taist võid isegi võltsitud tailanna saada:)

0
0

Võltsitud kaupade ostmiseks külasta MBK kaubanduskeskust Siam Paragoni juures või tänava- ja ööturge.

0
0

Aga miks on vaja osta võltsitud kaubamärki??? Bangkokis saab korralikest kaubamajadest ka kohalike disainerite täiesti korralikke asju sama raha eest. Ja boutique'des on tõesti tõelised brändid nii 25% kallimad kui Euroopas, sest neil on lux-kaupade maks. Soovitan Taimaal vaadata ikkagi kohalikke brände, sest need pole üldse halvad. Võltsingute kandmine on tobe. Pealegi ei saa Te minna iial võltsitud Pradaga või Gucciga kuhugi metropoli (isegi Tallinnas on juba teadlikke) ilma, et teid ei peetaks totuks, sest moeteadlikel on lihtsalt selle peale hea silm. Ärge varastage ja valetage. Kui Teil on hea maitse, ei alahinda Teid keegi, aga võõraste sulgedega ehtimine ja rikas näimine.... jäägu see ikka pööblile.

0
0

Asi polegi vast eesmärgis omada võltsitud kaubamärgiga toodet, vaid mingi tuntud kaubamärgiga toote kandmisega kaasneva staatuse või seisundi saavutamises.

Samas on väga palju inimesi, kes ei ole teadlikud kaubmärkidest, ja nemad valivad kotte hinna ja meeldivuse järgi.

0
0

et mul üsna ükskõik, kas on kaubamärk või mitte, võltsitud või mitte, ostan, mis meeldib. kusjuures nn öise vahetuse toodangul ongi õiglane hind. tõeliselt tobe on maksta üle. raha eest on parem reisida, raamatuid osta ja hädalisi aidata.

0
0

Aga mis "staatus" siis kaubamärgiga toote kandmisega saavutatakse? Ja kust tuleb lausa "seisund"?

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased