Taisse, ümberistumisega Amsterdamis.

Kuidas toimub Amsterdamis ümberistumine? Kas pean läbima passikontroll või lennukilt maha ja kohe uue lennu peale?

Passikontroll on vajalik kuni aasta alguseni, mil eesti liitub shengeni viisaruumiga.

0
0

Yldjuhul peaks asi sõltuma siiski sellest, kas jätkulend on Schengeni maale või mitte: 1\ kui Schengenisse, siis peaks passikontroll olema (kuivõrd Schengeni piiri yletamine toimub Amsterdamis); 2\ kui mitte-Schengenisse, siis passikontrolli olema ei peaks (kuivõrd sisenemist Schengenisse ei toimu).

0
0

õpi pähe oma dam´i saabumise aeg ning jätkulend lol, jälgi infotabloosid shipolis ja õiget gate´i. pabista vähem! muidugi läbid kontrolli, sest sõidad ELst välja lol. pagasi check tee tln´st otse bkk´i või kuhu iganes lennujaama tais eksju!

0
0

Kui sa yletad EU välispiiri, on passikontroll igal juhul.

0
0

Nojah , aga olen kuulnud ka selliseid kommentaare: Kui lendad Tallinnast, siis passikontrolli pole, sest Eesti pole veel Schengenis ja seega väljud EL-ist juba Tallinna lennujaamas. Lähed lennukilt maha ja kõnnid uude väravasse. Keda nüüd siis uskuda ja kes siis ikkagi lolll on ???? Arumaisaaaaaaa

0
0

Ma ei saa päris hästi aru sinust. Mida sa täpselt teada tahad? Kas sul on raske passi taskust võtta ja see ette näidata või kardad sa midagi muud? Üldiselt jätavad lennufirmad korraliku ajavahe kahe lennu vahele, ehk siis saad kenasti seal oma lennukit vahetada ja mis see passikontroll siis nii väga ära ka pole. Täiesti mõttetu muretsemine. Võta rahulikult.

0
0

Passi ära kaasa võta. Parem peavalu tablete.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased