Takso hinnad Lätis

Kas keegi teab, millised on praegu takso hinnad keskmiselt Riias ja Jurmalas. . . Postituse pealkiri tehtud arusaadavamaks, kirjavead parandatud.

http://www.taxi.lv/ see peaks olema üks suurimaid, Tulika Takso tütarfirma vist lausa. Hind reeglina 1.50 sõidu alustamine ja 0.50 kilomeeter.

0
0

Laupäeval kasutasin Jurmalas taksoteenust ja selgus, et sama asi nagu Tallinnas soomlastega. Kui oled turist, saad pügada nagunii. Nii oli vähemalt Hotel Jurmala Spa juures seisvate taksodega. Sõitsin erinevatel päevadel erinevate taksodega sama marsruuti, hinnas oli 50%-line vahe. Olge ettevaatlikud, küsige erinevate taksode käest hinda !!!

0
0

ise üldjuhul 5 lat taksiga alati olen saanud oma sõidud sõidetud. No loomulikult oleneb ka see, et kuskohast ja kuhu sõita tahad.

0
0

Narva on vist jäänud ainukeseks kohaks, kus sõit ühest otsast teise maksab 25 eeku..

0
0

Jah, nii ta tundub olevat, et kui oled turist, siis saad pügada. Ise sai käidud suvel Lätis, küsisime hotellist, et kui palju vanalinna sõit maksma lähe, ning saime vastuse, et umbes 4-5 kohalikku, aga võeti 8. Alguses rääkisime taksojuhiga inglise keeles, ning kui vene keeles rääkima hakkasime siis oli tüüp üllatund ja sai meist kohe aru, et tahtsime maha minna. Seega tundub, et kui vene keelt oskad siis kasuta seda.

0
0

Täna hommikused hinnad Reval Hotel Latvia ees seisvate taksode peal: 0.45 lvl/km; sõidu alustamise tasu 1.20 lvl ja ootetund 6 lvl.

0
0

Viimane kord tõmmati suht lohku Riias bussijaamast lennujaama läks sõit 13 LSi.....

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased