Tallinn-Bergamo

Homme siis peaks avanema antud liin. Head inimesed, kes kasutavad antud liini (eeldatavasti hakkab ikka toimima), siis võiks kommentaarida, et kuidas ja mis. Olen aru saanud, et Itaaliasse reisides ei ole vaja hetkel miskit testi dokustaati kaasa tarida... :) Hind muidugi väägagi atraktiivne...

Millest Sa järeldad, et see lend toimub-liin avaneb?

Bergamo in Itaalias, Itaalia näitaja on 33.3 ja praegune kasv on igapäevaselt plahvatuslik olnud. Ei avata seda liini niipea, pead transiitlennu otsima.

Täna uusi diagnoose 1907, pea topelt nädalatagusega võrreldes, rahvaarvu arvestades kui iga päev selline, siis näitaja 44.2, aga reaalsuses muidugi tõuseb 1-2 nädalaga ca 50 kanti ja sealt ka edasi ilmselt.

Alla tulemiseks on vaja ca 1-2 kuud täielikku lockdowni nagu kevadel Itaalias oligi. Eks see turism seal hea seisu rikkus, nagu enamus kohalikest usub. Seega eriti turiste ei sallita ka enam, eriti seal kus suur suremus oli kevadel või tuleb sügisel.

Lennuinfos praegu on küll homne lend kirjas. Peaks saabuma 21.30 ja väljuma 21.55. Momendil on tühistatud AB tänane ja homne Stokholmi lennud.

Ma ei järelda mitte midagi. Ma ei saagi aru, mis toimub. Müüakse pileteid, kuid kui valitsus hoiab kinni 25 numbri mütoloogiast, siis me ei lenda kuhugi... (otselend). Loodetavasti tuleb üldine teema üle Euroopa.

Sigala, palun ära pritsi pullikakat, ausalt ära tüütab. Me teame, et sina ei salli turiste, aga ära seda tervetele riikidele külge poogi. Ja mingit igapäevast plahvatuslikku kasvu pole Itaalias olnud, suht stabiilselt on näitaja 30 ringis olnud viimased paar nädalat.

(Moderaatorid/toimetus, kas on võimalik lisada funktsioon, mis lubab teatud kasutaja(te) postitusi oma feedis igoneerida?)

Praegu näitab, et Bergamo on tühistatud. Ilmselt selline kamm kestab kuni meie viletsus, vabandust valitsus suudab mõistusele tulla või EL ühtsed piirangud kehtestab.

Kas Ryanairi Tln-Bergamo lend hetkel toimib? Vaatan, et pileteid jätkuvalt lähipäevadeks pakutakse erinevalt Wizzist.

Ei saa toimuda. Miks müügis on, ei oska öelda. Ega müüa samas ei keela keegi :)

Natuke kummaline on küll, sest muidu nad teevad plaane päris kiirelt reeglite järgi ümber.

Jah hoiavadki lendusid süsteemis ja viimasel hetkel tühistavad. Flightradar näitab, et tänane lend tühistatud, aga laupäevane vastavalt plaanile.

Kuna ka riigid teevad oma reegleid päevapealt ümber, siis teoorias ei saa seda pahaks panna lennufirmadele, kui nad näitavad teoreetilist valmidust ülehomme lennata, juhul kui homme uus reegel tuleb valitsuselt.

Ja küllap on piisav protsent neid, kes ostavad pileti ja tühistamise korral võtavad vautšeri (ja loodetavasti unustavad seda kasutada - Ryanairi puhul ka maksavad üle vautšeriga tasudes).

Ning isegi kui raha tagasi küsitakse, otsustab osav algoritm, kelle raha hoida kinni 3 nädalat ja kelle raha 3 kuud, et likviidsuspuhvrit tekitada.

Ryanair-i Tallinn Bergamo liin vähemalt nüüd jälle toimib.