Talv lastega Tais aga kus?

Oleme perega(meil on siis pea 3aastased kaksikud ning veel 1aastane preili) otsustanud aja maha võtta ja ühe talve kuskil soojas veeta. Kuna Euroopast väljaspool me liialt pole reisinud ja  eelmisel aastal puhkus Krabis jättis südamesse jälje siis mõte liigubki selles suunas, et järgmise talve (Nov-Veebr) pikemalt Tais peatuda.
Aga kus täpsemalt?
Ao nang oli mõnus puhkamiseks aga miskipärast on tunne, et kuskil mujal võiks pikemalt parem peatuda ehk küsikski kogenenumatelt nõu küsida?
Mida me otsime:

"baasi", kus oleks eluks vajalik infra olemas ja äge oleks kui sealt oleks lihtne teha ndlvhtse reise teistesse piirkondadesse(lennujaama lähedus?)
meri! chiang mai on siin ja sealpool silma jäänud, kus paljudele meeldib aga meri ja rannad on meie jaoks tähtsad.. unistus on õppida rohkem nt sukeldumist või purjetamist
*rahvusvahelise lasteaia olemasolu- väga tahaks kaksikud ca 3kuuks lasteaeda panna, et neile siis inglise keelt ja teisi kultuure tutvustada..
Krabi piirkond tundus, et saaks kõik linnukesed kirja aga reaalselt teame me sealt ainult Ao Nangi ja mis seal ümber on on veits tume maa.. Soovitatud on Koh Phanang'i, mis sümpatiseerib kuna on veits "hipim" aga võibolla liiga raju täiskuu pidude pärast?

Ja arutluse alustuseks ei oskagi midagi muud lisada.. Järsku on kellegil mõtteid/ideid lisada?

Ette tänades,
Jaanus

Äkki keegi, kes on käinud, oskab kommenteerida, kas Koh Chang võiks teemaalgatajale sobida? Pole nii turistikas kui Phuket või Krabi (ise olen mõlemas käinud), aga lastega heaks äraolemiseks infrastruktuur, haigla jne peaks olemas olema. Kahjuks pole ise saart veel külastanud, aga teistelt kuuldud muljete ja loetu põhjal viskan idee õhku. 

Tänud vastamast, hakkan kindlasti ka Koh Chang'i kohta uurima :)


Kindlasti on ka kaasmaalasi, kes ühes või teises Tai otsas omavad kinnisvara, mida vahel välja rendivad.. Kui kellegil miskit pikemaks ajaks on võib ka märku anda :)

Meil on sama plaan mõtetes, seega jälgin huviga teemat :)

Uuendan teemat ja lisan lingi meie 4-kuulisest talvepagulusest Koh Samuil, Tais. Ehk on kellelegi abiks :)