Reisikiri. Talve eest plehku 2018/19, automatk L-Euroopasse

Jagan siin oma reisiblogi esimest postitust selle talve pikast reisisit. Esialgne plaan oli L-Euroopas talvituda ja Euroopale ring peale teha, aga nagu ikka pikkade reiside puhul, midagi ei ole kivisse raiutud, plaanid muutuvad. Tahan selle postitusega teha ka kummarduse trip.ee ees, kuna leidsin siit endale sügisel toreda reisikaaslase, kellega selle pooleaastase avastusretke edukalt koos tegime. Selles postituses kirjutangi lühidalt reisi ettevalmistamisest: suurtest ideedest ja reaalsusest, kämpari ehitusest ning reisikaaslase otsingutest.Talve eest plehku, 1. osa: automatk Lõuna-Euroopasse, ettevalmistused

Väga lahe! Lugesin reisikirja esimese osa, ja ootan järgmist.Sama siin, ma ka pikalt juba mõtlesin et peaks talve olema hoopis Euroopas, ja mitte jälle kuus kuud Aasias, nagu seda igal talvel tehtud. Selgus kiiresti et Hispaania lõunatipus on juba novembris nii külm, et autos elada ei saa. Moroccos päeval soe, öösel liiga külm. Igal suvel olen vähemalt 1 kuu autoga Itaalias, Hispaanias, ja see on lahe, superodav seiklemine. Paraku kui õues on 10C ja tuuline, siis vaid pikutad autos, ja see pole päris see, seda saab kodus mugavamini teha. Nii kurb et autoga Euroopas talvituda ei saa, oleks 5 kraadigi soojem!Huviga ootan kui kaua te vastu pidasiti, arvestades et hakkasite Eestist autoga liikuma oktoobris. Las ma arvan :) detsemriks oli selge et autoga talvituda pole mõistlik. Aga huvitav kuidas reis kujunes!

2
0

Täpselt nii, väga head tähelepanekud sul! Just seda kõike õppisimegi omal nahal. Väga hea pakkumine, novembri lõpus saime aru, et peab ikka kuhugi lendama. Ateenast oli Scootiga väga soodne Kagu-Aasiasse lennata ja nii ta läks. Jõudsin lõpuks ka tervest reisist pilte ja juttu kokku panna enda lehel.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased