talvel hääletama

kellelgi kogemusi talvel hääletamisega läbi euroopa? kuidas ööbisite?

soovitan uurida www.hospitalityclub.org ja www.couchsurfing.com

täpsustaks siis et tingimusel kui linnadest eemal hoitakse..küsimus ümber vormistatult oleks tõepärasem nõndaviisi: millised on ellujäämisvõimalused talvel hääletades?

Ise pole niivõrd hullumeelne, et talvel hääletama läheks:) Aga lugesin kunagi kellegi reisikirja (ei mäleta hetkel kelle), kus peakangelane käis ka aasta lõpu poole Euroopas ja Skandinaavias. Ja polnud hullu midagi. Varu endale korralik hea külmataluvusega magamiskott ja telk. Igaks juhuks uuri netist odavaid hosteleid (või ka HC ja CS). Ütleksin et su ellujäämisprotsent on kõva 20 vähemalt:):):)

Äkki oleks mõistlik talvel hoopis natuke tööga raha teenida ja tiba soojemal ajal minna? Ma ei väida, et talvel ei tohi. Ka ei arva ma, et küsija on äpu, kes hakkama ei saa. Kui just vaja miskit tõestada, siis võib ju ka. Aga kas sellisel tõestamisel ka sügavat mõtete on?? Soojemal ajal on hoopis teised võimalused. Saab talvelgi soojas magamiskotis öö mööda saata aga suvine kerge magamiskott kusagil looduses on hoopis mõnusam. Lisaks on talvel valget aega tunduvalt vähem. Ja see on juba tõsine argument. Riideid peab ka nagu kubujussil seljas olema, suvel saab lihtsamalt läbi. Kui minekusoov tapvalt tugev on, siis tee kaks plaani. Üks maksimaalne ja teine hädavariant. Seda just juhuks, kui ootused tegelikkusest liialt lahku lähevad.

nii...

ise olen ka käind talvel hääletamas. (eelmine aasta nov-dets)ja seda ka põhiliselt hollandis. ise sain väga hästi hakkama. vahepeal ööbisin motellides, vahepeal nende kodudes, kes mind kaasa kutsusid.

need kes on olnud ellujäämiskursustel, neil on poole kergem.

ise plaanin kah talvel minna..noh..suht nüüd paari nädala pärast..:D:P minu trip ei jää ainult euroopasse..vaid kanada ja Ameerika Ühendriigid... kas keegi teab kas laevad võtaksid peale niisama..ilma rahata?..või mitte?

laevadest ei tea.

aga kas keegi teab kas lennukid võtaksid peale niisama..ilma rahata?..või mitte?

mõni madrus regulaarse blowjobi eest kindlasti võtab ja hoiab kuskil katla taga presendi all.