trip-krainetrip-ukraine-dark
Tasuta Dubaisse

Õngitse parem www.buduaar.ee

Tasuta lõunaid pole olemas.

Kõige pealt 10 päeva puhkust ja siis peale seda öeldakse ups aga tagasilennu pileteid teile pole, peate tööle jääma, et see puhkus välja teenida....

Loen ja mõtlen, et kas teemaalgataja on jõulumees või hoopiski päkapikk?

Ma oletan, et see on selline puhkus, kus sinu enda turvalisuse mõttes võetakse sul pass ära, mine tea, kaotad äkki veel.

Kissmyjazz, sa oled mu unistuste surm :D. Nüüd tuleb siis välja, et tegu hoopis "kurja kommionuga".

Noored vallalised naised ei pruugi viisat saada......kas siis ka vanemad daamid saavad tasuta ?:)))

sellega küll eriti ei meelita...

Mitte ainult pass ei võeta turvalisuse huvides ära, vaid ka tänavale ei lasta. Mine tea, mida kurjad võõrad mehed teha võivad. Nii et, sultanja, tundub üliturvaline värk olevat. Ise läheks kindla peale, aga ei viitsi hakata ümber lõikama...laiskuse asi noh.

Aga näiteks kui ma üksinda lähen, kas saan siis teise naise reisipaketi ka endale?

jah, siis saad kõike topelt ja hotell on ka 6*

Siis ma ei taha. Ma mõtlesin, et saan lisapaketi kellelegi maha parseldada, siis oleks omal kasud kah sees.

Tänud päeva mõnusamate hetkede eest.

Sooviks tänada koiki vastanuid, hea huumori eest, kuid pean siinkohal valmistama pettumuse spekulantidele kes halvimat ennustasid. Nimelt viibin töölahetusel Dubais juba teist kuud jutti ja pidin tulema jouludeks koju. Kahjuks ollakse projektiga (Anchor Marina, Palm Jumeirah), mille raames mind siia toodi, ajagraafikust maas. Mistottu tooandja pakkus alternatiivse voimalusena tuua naised ja lapsed jargi, jouludeks ja uueks aastaks. Seda koik selle nimel, et ma tood edasi rabaks ja tahtjaks projekti valmis saaks. Juhul kui kedagi ei leia, siis laheb reis lihtsalt raisku, ja olen sunnitud tuima näoga tood edasi tegema, ilma siinse motiveeriva tegurita. Seega täpsem pakkumine ongi suunatud naisterahvale, kelle vanusepiir ei tohiks uletada 26 eluaastat, kes oleks nous siis tulema ja vaba aega sisustama. Et valiku tegemine lihtsam oleks, sooviks saada endast luhikirjeldust voi CV-d koos pildiga aadressil kutpri@msn.com , vajadusel saate helistada kohalikul nr. +971556230298

Endiselt ma arvan, et Buduaaris oleks beibed hullumas selle pakkumise peale ja sul oleks juba 100 lühikirjeldust. Hetkel pole mitte ühtegi nagu ma aru saan?

Pakkumisi on, kuid ei kiirutaks valiku tegemisega nii metsikult, sest ma saan tooandjaga kokkuleppida erineva siinviibise aja. Vastavalt naisterahva soovidele, kas joulud ja uusaasta, voi uusaasta ja sellele jargnev perjood jne. Ise viibin siin niikuinii vahemalt veebruari lopuni.

Kõlab kuidagi nii: "et kõike otsast alata, pean ma teile kõik ära rääkima"!

Aga vabandust, ma ei saa mitte midagi aru ja mul on palju küsimusi jõulumees!

Kas sul pole naist ja lapsi? Miks peab olema just naine ja vanusepiir 26 (ma olen 2,5 aastat vanem)? Miks on vaja CV-d ja pilti? Ja misasi sind motiveerima hakkab?

Ehk ütled lennukuupäevad ka, kui minu vanus peaks loosi minema...