Tausta uuring vahendus firma kohta

Kas keegi on läinud sellise isiku kaudu tööle (pakub tööd nii soome kui ka inglismaale) küsib vahendus tasu 3000 kr Vahendan tööd Inglismaale, piirkonnad on erinevad. Töövaldkonnad on järgmised: laotööline, komplekteerija, sorteerija, autojuht, tõstukijuht, pakkija, koristaja, hooldustöötaja. Aitan organiseerida majutust ja kõiki vajaminevad dokumente asjaajamiseks. Tööga on võimalik alustada ca 2-nädala jooksul. Vajalik eelnev töökogemus nimetatud valdkonnas ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Palun soovijatel saata inglise keelne CV.

Kontaktid: !!! Tööle Inglismaale ca 2-nädalaga sobiv töökoht!!! Email: Inglismaale.t66le@googlemail.com GSM: +37255686914 Bristol, United Kingdom

äkki on kellegil midagi öelda omast kogemusest?

samuti sooviks ifot GETWORK-i kohta lugesin siit vanu postituse nende kohta aga kas on ka uusi kohemusi.hetkel pakutakse sealt kodu hooldaja kohta .Kas see töö on väga raske (tean mis see endast enam-vähem kujutab) kui ma pole varem kokku puutunud hooldaja tööga ,kas ikka suudaksin seda teha.

Palun nõuandeid ja soovitusi

Ette tänades Liina(23 aastane)

Kodu hooldaja töö sõltub hooldatavast, kas on voodihaige, halvatud, invaliid või lihtsalt kõbus vanainimene. Voodihaiget pesed, söödad, kammid, aitad riidesse jne. Mõni vana inimene võtab hooldaja, kes tal koristab, triigib, käib poes, on seltsiks jne.

Tegemist on tüngamisega. Tüüp tahab ka raha ettemaksuna korteri eest. Pärast on palju lubadusi, et kohe-kohe on minek. Kuid kukub ära töö ning raha läinud. Tegemist on üritajaga, kes teeb tüngasid. Praegult on selliseid riiuliettevõtteid küllaga, olge ettevaatlikud. Kui juba vahendustasu tahetakse ning piletiraha ette on asi mäda. Korralikul üritusel on olemas omad finantsvahendid piletite ostmiseks ja esmase korteriüüri tasumiseks, mis hiljem arvestatakse palgst maha ja selle kohta tehakse ka võlaleping (loomulikult ka tööleping).