Teede olukord Poolas peale üleujutusi

Mõte minna Poolasse Tatra mägedess. Aga kuna on üleujutused sademete tõttu, siis tekkis küsimus kas Zacopanesse on võimalik sõita Lublini kaudu, kas sillad ja teed on alles Visla jõe ümbruses. Kui kellelgi on teada siis ootaks informatsiooni.Või kas ülevaltpoolt Warssawit on teedevõrk terve?

1
2

http://trip.ee/content/karpaadid/o-reisikaaslasi-ida-euroopasse-saastureis.html Jälgin ka huviga. Millal stardid? Võiks osa teedki koos kuljetada...

0
0

Kas kellegil on näppu jäänud lehte kust saaks ülevaatlikumalt infot Poola teede/ujutuste kohta. endalgi vaja läbi sõita see riik suunaga Itaalia poole ja sealt..... ise lähme 19 hommik.

0
0

Midagi leiab Saferi lehelt.

0
0

Kui teenumber on punase taustaga, siis on see lõik suletud.

http://www.mapa.targeo.pl/

0
0

Tänud viite eest, teedel esinevad probleemid tunduvad sellel kaardil ilusti näha olevat aga punase taustaga teenumbrid siin nüüd küll suletud lõikusid ei tähenda :)

0
0

Kas on kellegil värskemat infot Saksa suunas E30(Varssavi-Poznan- Frankfurt oder)liikumisel teede kohta?

0
0

Kuidas seda siis täpselt "lugema" peab? Kas punase taustaga teenumbrid tähistavad suletud teid või ei? Hüüumärgid on ummikud? Ise tulemas Ungarist Eestisse lähipäevadel ja planeerimist küll ja küll... Kas Krakovist läbitulemine on mõeldav või on linn endiselt läbimatu? Tänud! . . . !

0
0

Kas tõesti Krakowist ei saa lõuna poole?

0
0

Teades, et peale Krakowit ehitati uus tee sõnaotseses mõttes silla peale ja jõkke, siis arvestades nende piltidega, mida massimeedias näha on olnud, on see ilmselt nii. Targem on minna ilmselt Katowicest Tsehhi nurka (Ciesen) ja sealt edasi. See tee peaks lahti olema. Kuigi siin väideti, et punane taust ei tähenda suletud teed, siis inimesed, kes mulle seda linki soovitasid, ise juhinduvad sellest tähistusest. Peale Krakowit on olemas lisaks uuele teele ka vana tee, aga see on tõeline "kitserada" ja kui aega ja huvi on, siis võib ju minna vaatama. Vaated sealt veekahjustustele on kindlasti vapustavad.

0
0

Poola keelt mitte oskavana, kuid võttes appi loogika, ei saa punane taust siiski suletud teed tähendada, sest kui vajutada "traffic live"-i, siis tuleb teede keskmine läbitav kiirus hetkel. Kuid kui tee oleks suletud, siis loogiliselt ju ei näitaks mingit kiirust. Samas Krakovi ümbrus näib olevat aeglaselt läbitav, samas Katowice-Varssavi lõik täitsa ok.

0
0

Jälgin ka seda linnki ja tundub ka, et selle punase järgi oleks nagu enamus E77 suletud. On kellelgi täpsemat infot. On keegi seal lähiajal sõitnud? Soov on minna 20 juunil Slovakkiasse - Liptovsky Mikulaš ja sealt Bratislava ja esialgne tee pidi olema E77?

0
0

Aitäh kõigile, hea et teema on arenenud.Tuia-le, sõidame kahe autoga Võrust 19.6.2010 hommikul. Aga ikkagi on küsimus kas Lublini kaudu minek võib olla riskantne. Sest tundub, et teed on avatud, välja arvatud remonttööd. Sõidaks Suwalki-Bialystok-Lublin-Ostrowiets Swietokryski-Nowy Targ-Zacopane. Muidugi iseasi on kuidas see üleujutus mõjutab üldist suhtumist turistidesse.

0
0

Kas siis kellegil on värsket infot Poola teede kohta? Meil plaan sõita Lublin-Rzeszowi kaudu Slovakkiasse, kas selles piirkonnas on teed sõidetavad???

0
0

Sõitsime läbi Poola ja Ungari 12-13 juuni. Uputuse tõttu suletuid teid ei näinud, pigem paari teetööd. Rekkamehed naersid meid välja kui küsisime üleujutuste kohta, mis nende jutu järgi olevat nädal tagasi juba lõppenud ning lubasid kuumipaadi tasu eest tagasi viia! Mõningaid üleujutatud põlde oli siiski näha. Kõva äiksetormi saime ka kaela.

0
0

Tupsu`le, millise mrsruudi järgi sõitsite läbi Poola, kui saladus ei ole?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased