Teeks reisiklubi Tallinnas

Otsin kaaslasi kes oleks nõus tegema minuga koos reisiklubi. Nõudmised oleks järgmised. I huvi II nati raha III tahtmine IV hea reisitunnetus V ja reageerimiskiirus

Olen ise reisinud väga palju. Mõtlen seda asja väga tõsiselt. Miks mitte koguda kokku kõik teatud keskeas inimesed ja minna reisile koos. Nii saab vähendada isiklikku kulu, saab jagada teadmisi ja koguda teadmisi koos. Kõik see rikastaks meid ja meie maailmatunnetust. Pärast mitmeid reise teeks kokkuvõttena raamatu. Olen valmis kokkusaamiseks et minna Austraaliasse või Ameerikasse sel suvel 2008. Saame kokku veebruari lõpus ja paneme kirja klubi põhikirja , loome lehekülje. Nimeks pakun Tuhisejad. Ameerikasse minekuks on mul palju sidemeid ja tean kuidas seal oleks võimalik odavalt reisida, ööbida odavamalt või isegi tasuta.Reisida saaks autot üürides kohapeal ja rahvusparkidesse sihtkohtadesse jõudes jalgsi.

1
23

Mina olen käsi. Aga ma see aasta veel ei saa suurt reisida, laps on väike ja naine ka hakkaks virisema. Aga edaspidi oleks juba täiesti mõistetav

0
0

Pakkumisel on jumet. Olen isegi palju kordi hädas olnud sobiva reisiseltskonna leidmisel. Oma tutvusringkonnast otsides juhtub ikka nii, et kellele ei sobi sõidu aeg, kes ei saa puhkust või kellel pole sobivaks ajaks lapsehoidjat leida. Olen samuti usinalt reisinud-rännanud ja mägedes matkanud, aga mitmed mõtted ja ideed ootavad veel realiseerimist ning põnevad sihtkohad avastamist. Olen N40, elan Tallinna külje all ja kohtuks meelsasti, et juba edasisi plaane pidada. Juhul, kui huvi on, palun saada meiliaadress, et saaks juba konkreetsemalt edasi vestelda. Terv. Margit

0
0

vahvate reisikaaslaste vastu ei saa ju ometi midagi olla! loodetavasti ei ole plaan 2008 reisidega piirduda, a la k2ime 2ra, raamat ja sellega on k6ik?

0
0

Olen ka huviline, olen 50 aastane ja elan Valgas. Palun meiliaadressi, et saaksin kontakteeruda.

0
0

Suht raske on leida inimest, kellega reisides tuli ei tekiks. Ka parimad sõbrad lähevad pika reisi ajal üksteisega tülli, mis siis veel rääkida täitsa võõrastest. Olen suht kindel, et poole reisipeal enamus võõraid eri suundadesse edasi liiguvad. Küll tekib erimeelsusi reisi marsruudi valimisega, kindlasti on erinevad huvid vaatamisväärsuste osas jne.... Aga alati on ka erandeid....... edu.

0
0

vaatamata sellele et suht vähe oli reageerijaid, arvan et teeme ära. Mu email on [email protected] või [email protected]

0
0

Minu pakkumine vist selle suvega ei sobi aga pakun siiski. Kavas on juulis teha rongireis BAM-i kaudu Kaug-Itta ja tagasi. Aga nii, et 01.08. olla Novosibirskis, seal on siis täielik päikesevarjutus. Eestis paistab varjutatud vaid 45% ja järgmine täielik toimub Eestis 2126.a. alles. Piletid saaks tellida tuttavalt Moskvast, muud ametlikud vormistamised nagu Venemaal ikka. Peatuks Tõndas, seal ka ümberistumine päeva pärast Komsomolski rongile. Siis Habarovsk ja Vladivostok. Ise olen Leningrad-Vladivostok läbi sõitnud, nüüd oleks hea võrrelda, mis oli BAM-i ehitamise aegu 30 aastat tagasi. Mõtlen 4-list kupeed, pikad reisid palaval suvel platskaardiga läheb liiaks. Ette saab piletid tellida 45 päeva. Kui on huvilisi, siis andke siin teada, arutame lähemalt. Kahjuks on see seotud just selle suvega, sest päikesevarjutus on kindlal ajal. Ja arukam on see varjutusejälgimine jätta tagasiteele, sest muidu venib liialt augusti lõppu, augustis aga on OM.

0
0

Palju selline Kaug-Ida tripp aega ja raha nõuab?

0
0

Kuna 1 ots peatusteta nõuab 7 päeva, siis tagasi ka ja vahepeatused samuti umbes nädal, seega 20-22 päeva. Rahaga olen arvestanud Venemaa rongireisidel nii, et ööpäev sõitu kaugliinil maksab umbes 700kr. 2 nädalat 10000 seega. Lisaks 20 päeva toit 150kr päev = 3000, lisaks vaja ka ametlikult ööbida 4-5 kohas, 1000-1500 lisaks. omad erihuvid lisaks, mul neid peaaegu pole. Kokku 15000, üle oleks juba raiskamine. Rongis sööd tegelikult vähe. Hommikul restus ja lisaks 1 soe toit samuti, muu saab osta jaamadest ja pakutakse odavaid pirukaid ka rongis, koos veel odavama teeveega. 30% kallimaks läheks, kui sõita lühikeste juppide kaupa.

0
0

Kaug-Itta peaks odavalt saama, vaadake www.virtualtourist.com Venemaa foorumi alt diile.

0
0

Mul on väga kindel soov minna sel suvel. Kui inimesed ei ole huvitatud Austraaliasse või Ameerikasse klubiga minemast , lähen ise üksi. KAUG IDA võib olla ju huvitav, aga pole mul plaaniks vähemalt veel mitte. Teeksime klubi enne ära ja tuleksime kokku, jaotaksime ülesanded. Klubi mõte selles ju ongi et liita inimesi kokku mitmeteks aastateks. Kui me kohe hunti näeme ja arvestame et inimesed kokku ei sobi, pole mingil asjal mõtet. NB Seega....Ettepanek. Vastake mu emailiaadressile kes on huvitatud. Tuleme kokku Tallinnas 18 aprillil. paneme paika oma põhikirja, tutvume ja arutame mis saab edasi. [email protected]

0
0

Meelile-oleks huvi asja vastu, aga selleks suveks plaanid tehtud, nii et paluks kah meiliaadressi, et võimalusel teiega ühineda. Ise olen muidu Pärnust ja mõtlesin sama teha, aa miks siis teha, kui keegi juba teeb:) Seega- ärge siis ilma minuta Austraaliasse minge, olen igal juhul käsi, kui vähegi ajad klapivad!

0
0

Kuigi plaanid tehtud, see ei sega reisiklubi tegemise juures. Läheme siis järgmine aasta just Austraaliasse koos. Mina küll planeerin sel aastal ära käia aga reisiklubi saaksime ju luua ikkagi. Mu emaili aadress on meelisonn at hotmail.com

0
0

Seletage mulle, miks peaks kambaga Austraaliasse minekuks mingi klubi asutama ja põhikirja looma? Paljud inimesed korraldavad miskeid reise, Alpidesse või kuhuiganes, ma ise just tulen ühelt endakorraldatud Norra matkalt - vaja on head seltskonda ja ühis arusaamist reisi eesmärkidest, mitte mingit klubi ega paberimäärimist.

Või on selle tegemisel klubi kaudu mingi kasulik iva sees? Milline?

(ja miks peaks nii kaugele minema padutundmatu, tõenäoliselt omavahel mitte klappiva seltskonnaga? "tahan Austraaliasse või Ameerikasse" ei ole just eriti tugev ühisnimetaja.)

0
0

Kui teie nii arvate siis teised ei pruugi arvata samuti. Nii et ärge toppige oma nina sinna kuhu teil soovi pole. Reisiklubi ei asuta me vaid Austraalia jaoks, vaid reisihuviliste suhtlemispaigaks. Vot nii. Ja teie tulete ühelt matkalt. Ma olen käinud tuhandetel matkadel ja ma tean väga hästi kui väga matk võib liita inimesi. Kõik mu matkad kas mu enda korraldatud või mitte on õnnestunud väga hästi. Klubi on inimestele kes pole veel leidnud oma seltskonda ja sooviksid seda. Teil on see olemas, nii et teilt ma ei küsigi.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased