Teel Austriasse

TereNäen, et varasematel aastatel on küll palju erinevaid postitusi tehtud, aga küsiksin natuke värskemat infot. Plaan Austria sõita, autoga.1. öö oleme Bialystokis Poolas.Teisel päeval tahame võimalikult Tšehhi piirini jõuda. Hetkel plaanis külastada  Czestochowa linna ja vaadata Jasna Gora kloostri kompleksi. Kuhu võiks ööbima jääda enne Tšehhi piiri või Tšehhis? Ja millist teed kasutada. Eelnevalt on keegi soovitanud sõita läbi Bielsko- Biala linna ja hoida otse suunda Brno peale. Kuidas praegu? Edasi hoiame suunda Salzburgini. Võite pakkuda põnevaid kohti, mida külastada teel Salzburgini  :)

 

Kaks aastat järjest olen suvise Horvaatia reisi käigus sõitnud esimesel päeval Tšehhi välja. Kui hommikul varakult alustada, siis jõuab ilusti kohale. Saab kuskil restoranis õhtusöökigi süüa. Oleme ööbinud Ostrava linnas ja ööbimiskoha oleme valinud umbes tund enne saabumist. Siiamaani on valik alati lai olnud.

Kui marsruut ja ajakava võimaldab, pakun välja hotell Annahof Domašovos. Kena hotell vaikses kohas.

TereSee Bielsko-Biala ei jää kuidagi tee peale A2 pealt lähed A1 peale ja sinu nimetatud linn jääb otse teest küll väga kaugele. A1 läheb Ostrova kõrvalt ja otse Brno peale.  

Minnes esimene öö ööbinud Lomzas hotell Amadeus, järgmise Tšehhi piiril linnas nimega Bohumin.Tulles peale Austriat Mikulov. 

to: Verso. Jah, ma tean, et ei jää, aga siin keegi kunagi soovitas, et ajaliselt ei võida aga parem tee (sellepärast mõtlesingi, et küsin uuemat infot).

Jasna Gora kloostri kompleksi külastamiseks peab võtma giidi? Kas omalkäel ei lubata seda külastada- ilma giidita? Või sain ma millestki valesti aru, kui kodulehel infot lugesin?

Kirikusse ja Püha Maarja kabelisse saab vist ikka ilma giidita.  Giidiga vb parem.Käige kindlasti.http://jci.jasnagora.pl/

TereParem tee mis mõttes kuidas ta saab olla parem kui teeb ringi sisse ja on aeglanening rekkaid täis, mine parem kiirteed mööda.