Tenerife

Tere.

Lähen üksi 25ndast oktoobrist 15 novembrini Tenerifele, ostsin piletid juba ära. Ma olin seal aasta alguses üle kahe kuu ja töötasin neli tundi päevas vabatahtlikuna söögi ja elamise eest kahes erinevas kohas.

Edasi-tagasi saab alla 300.- kui otsida, on keegi kes tahab ka saart uudistama tulla?
Lisan fakti, et Tenerife on 2034 ruutkilomeetrit ja Saaremaa 2673, seega vaatamist jagub. Huvi korral võib praamiga La Gomerale ka sõita paariks päevaks.
www.workaway.info - selle lehekülje kaudu käisin eelnevad korrad, nüüd on kontakt olemas ja tahan ühte farmi tagasi minna. Tunnen saart üsna hästi ja käinud omal käel ringi, seega igav ei hakka. :)
Uudishimu korral küsi lisainfot.

Tere!

Olen samuti mõlgutanud mõtteid Tenerifele vabatahtlikuks või niisama keelt õppima minekust. Oktoober sobiks ideaalselt. Kuidas sinuga lähemalt ühendust võtta saaks?

Angelika

Tere.

Kirjuta mulle hannes6un@hot.ee ja siis räägime edasi.

Oliver.

Olen aastaid mõelnud talvitumisest Kanaari saartel ja oktoobri teine pool sobib ka mulle. Olla seal vähemalt osa talve, sest penskar ei pea kuhugi kiirustama ja saab olla kaua. Kindlasti Tenerifel, kus on olemas eestlaste kogukond, Teide vulkaan-observatoorium-rahvuspark... Ja Jaak Mosin elab lahedasti ära 260-eurose pensioniga.
Kindlasti läheksin matkavarustusega, nii et enamuse öid oleksin telgis. Vähemalt kord nädalas tahaksin siiski olla kusagil hostelis ja kasutada internetti.
Linnad mind ei tõmba, aga Gomera oleks kindlasti huvitav vaheldus.
Ei taha kellegi külge klammerduda ega soovi kaaslast, kes minu külge klammerdub. Kui tekivad erinevad huvid, siis eraldun. Saan ka üksi hakkama.