Tenerifele Lufthansaga

Tere! 

Küsimus, et kui Tenerifelt tagasi lendame( reis 8 päeva), siis kas peame laskma teha Tenerifel Eestisse lendamiseks vahemaandumisega Münchenis ja Frankfurdis uue koroona testi 48 tundi enne, kui transiitalalt ei välju? Või saab ikka koju tagasi lennata ilma koroona testita? Kas nad ei pruugi üldse lennule lastagi kui pole test tehtud? Eestist Tenerifele lendamiseks teeme 72 tundi enne testi aga see tagasi tulles enam ei kehti

Juhul kui Saksamaal transiidist ei välju, siis testi pole vaja teha.

Kas Münchenis ümberistumised seal ööbimisega pole?

Ei pea tegema kui lähete kohe järgmisele lennule edasi. Kui Frankfurdis lennult maha tulete, siis turvakontroll võtab teid vastu ja nendele on vaja edasilennu pilet koos dokumendiga ette näidata.

Münchenis on vahemaandumine 23-08:55 ehk ööläbi, aga polnud plaanis lennujaamast välja minna sest sain aru, et siis jääd kohe karantiini

Kas praegu saab Müncheni lennujaamas ööbida? Kuskilt nagu lugesin, et 1-5ni suletud desinfitseerimiseks aga vbla oli see ainult eelmine aasta nii.

Oli endal täpselt sama küsimus ja mõtlesin just, et hakkan kirjutama lufthansasse või helistama. Jutud liiguvad kus pool lennukitäit rahvast jääti eelmine aasta lennukilt maha kuna polnud neg. testi ette näidata Eestisse lennates.

Otsisin juba  kohad ka välja, Adejes 40 euri test ja 30 mintsaga käes. Aga suht mõttetu raha raiskamine siis kui tegelt seda vaja pole.

Ent küsin veel kus kohast teie info pärineb , et pole vaja transiidiks neg testi koju tulles? (Loogika muidugi on sees, et pole vaja kuna Tansaaniasse minnes ehk kui sihtkohariiki minnes pole nõutud siis transiidina samuti vist ei nõuta)

Igatahes päikeselised tervitused otse Tenerifelt kõikidele Tripikatele ! :)

Kõige lihtsam on siit vaadata - https://www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.html

See eelmise aasta juhtum oli vist hoopis selle aasta alguses vms, kui Hispaaniast Saksamaale reisimiseks hakati testi nõudma ja kohalikel Lufthansale tööd tegevatel alltöövõtjatel jooksis mõistus korraks errorisse. Järgmiseks päevaks oli mõistus kuuldavasti korda saanud.

Kui soov testi teha, siis soovitan vaadata mõnest kohalikust foorumist, Gran Canaria grupis küsiti iga päev infot, nii et kulus pähe juba et antigeni saab 15 euroga ja PCRi 90ga. St ma eeldan, et Tenerife hinnad väga ei erine ja kui keegi tunneb ennast sellega kindlamalt, siis 15 eurot pole väga palju.

Jah, küsiti Frankfurti lennujaamas transiidi puhul testi. Kahe lennu vahe oli ca 3 tundi, pagasit vahepeal välja ei võtnud ja transiidialast ei väljunud.

Kas testi küsiti Frankfurdi lennujaamas?

Lennul Tenerife-Frankfurt-Tallinn võib sakslane lennukist väljudes kontrollida, kuhu ja miks lähed. Testi küsimine on sel juhul lihtsalt formaalsus, sest paljudes riikides on see vajalik. Kui vastad, et teed testi Tallinna saabudes, siis see on piisav. Vajadusel saavad nad süsteemidest järgi vaadata, et see vastab tõele.

Jah, Frankfurdi lennujaamas küsiti.

Tere. Lennuks Hispaaniasse Valencia'sse aprilli keskel. Broneerisin majutuse. Kaks nädalat hiljem tuli maj asutuselt teade, et kas te ära ei soovi tühistada? Kuna liikumiskeeld (ok) ja tagasiminekuks peate tegema testi. Lendan läbi Frankf transiit samal päeval. Hispaania FB grupp ja saatkonnad ei vasta. Küsin siit. Tänud ette.

Võib olla on lihtsalt heatahtlik majutaja, kes arvab, et sa ei tea kohalikke piiranguid jne. Anna teada, et oled piirangutega kursis ja asi korras.

Tagasimineku test vastab põhimõtteliselt tõele, sest selle peaks tegema hiljemalt Tallinna lennujaamas. Äkki vaatas kuskilt, et Hispaaniast Eestisse reismiseks on test vajalik.

Saksamaa transiidiks pole kummalgil suunal hetkel test vajalik. Aprilli keskpaik on muidugi hetkel veel väga kauge tulevik. Selleks ajaks võib olla igasugu uusi reegleid.

Tere, kes on viimastel päevadel liikunud Tenerifelt Lufthansaga Frankfurti kaudu Eestisse? Kas siis küsitakse või mitte? Hea kui vastaks ka keegi kellel ei olnud testi kaasas...

Täiesti kindel on see, et transiidiks Hispaaniast läbi Saksamaa Eestisse pole testi hetkel vaja. https://www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.html

Kui sakslane küsib Frankfurdi lennujaamas, kas teil on edasilennuks test olemas, Siis on õige vastus see, et Eestisse sisenemiseks pole test vajalik. Kui vaja, siis vaatab sakslane oma süsteemist järgi ja leiab, et tõesti pole vajalik.

To viljam10

Hetke seisuga pole Valencia piirkonnas mingit liikumiskeeldu. Seega kummaline majutusasutus.

Seda, mis on aprilli keskel, me ette ei tea.