Tenerifele tööle.

Hei! Kas on infot tööotsijale. Olen tööl giidina ja pikalt tegelenud klienditeenindusega oma ettevõttes. Vanust 43

Kas kohalikus ettevõttes või mõne meie reisibüroo kohapealse reisiesindajana?

Reisiesindajana oleks parem.

Tenerifele tööle ja elama

Tere,

Sooviksin saada infot Tenerife kohta. Kuidas on seal töö leidmisega ja üldse elamine ja selle kulud. Ise olen just 21 aastane tudeng kes lõpetab ülikooli. Tahaks sügisest minna muuud maailma avastama ja tahaks saada välja oma igapäevasest elukeskkonnast. Tenerife tundus selleks sobiv paik. Täpset kohta ei teagi ootsaksin pigem kommentaare millised linnad on paremad ja kus oleks noortel just kergem teenindussektoris siis tööd leida. Ise saan kohe kohe kätte hotellimajanduse kõrghariduse ja ka sellesse valdkonda tahaks siis ka tööle saada. Loodan, et oskate anda pisut informatsiooni mulle.

Ette tänades :)

Unustasin veel lisada, et kas on ikka võimalik seal ainult inglise keelega hakkama saada ?

Mina soovitan sul siinsed varasemad Tenerife-teemad põhjalikult läbi lapata ja saad päris ammendava info. Ka sellist, mida sa praegu küsidagi ei oska. Mina käisin seal rändurina ja tegin end eelnevalt selle saarega põhjalikult tuttavaks ja ma armusin Tenerifesse veel enne, kui kohale jõudsin. Aga kui kohale jõudsin, siis oli tunne nagu saabusin vanasse tuttavasse paika. Head eeltutvumist!

Tere!

Paluks abi sellises küsimuses, et kindel plaan kolida perega tenerifele kaasa ka väiksed lapsed kuidas on lood lasteaiaga?

Ette tänades!

Töö Tenerifel

Plaanis tulla märtsi algul Tenerifele elama ja vaja oleks ka leida töö.Olen vaadanud läbi enamus hispaania tööportaale ja pole leidnud suurt midagi.Kas põhjuseks on tööpuudus või peab olema ise kohal ja käima ukselt uksele oma CV-d jagamas ?

Kui juba tööportaalid läbi vaadataud , siis tasub ka pilk heita ajalehtedele ja yldse uudistele. Hispaanias on hetkel väga suur tööpuudus ning eriti just on suured need numbrid Kanaari saartel. Kuigi muidugi on suurem tõenäosus leida tööd kohapeal olles. Ei mõista neid inimesi , kes lausa perega tundmatusse hyppavad. Fakt on , et Hispaanias on hetkel väga rasked ajad ning tööpuudus suur. Puhkusereis Tenerifele pole paraku sama, mis on argipäeva elu, st leida töö .