Tervisekindlustus

Kas Goasse puhkusereisile minekuks peaks sõlmima ka eraldi tervisekindlustuse? (haigekassa on olemas) Tänud eelmistele vastajatele!

Haigekassa ei aita väljaspool Euroopa Liitu. Mina olen alati teinud, see pole nii kallis.

0
0

Igaks juhuks tasub ikka teha, kuigi mina käisin esimest korda ilma kindlustuseta. Jumal tänatud,et midagi ei juhtunud ja seda vaja ei läinud :)

0
0

Isegi EL sees minu teada Haigekassa maksab kinni ainult selle piirhinna, mis ta muidu Eestis ravi korral maksaks. Aga arvestades kui palju kallim teistes EL riikides arstiabi on, siis isegi vaid EL sees reisids tasub alati reisikindlustus teha.

0
0

Tervisekindlustus tuleb sõlmida kindlasti ja lisaks veel reisikindlustus koos pagasikindlustusega, Sest väga palju reise on ära jäänud ja inimesed rahast ka ilma.Ka pagasiga on probleeme.Tulin Indiast ja kohver oli lõhutud.Enne sõitu ei teinud pagasikindlustust ja jäin hüvitusest ilma. Haigekassast tuleb välja võtta haigekassa eurukaart, siis on vähemalt loota esmast ravi.Kuigi paljud riigid meie haigekassakaarti ei tunnista.... seega jääb loota ainult kindlustusele.

0
0

Mina tegin kaa nii tervise-, reisitõrke-, kui ka pagasikindlustuse koos. Õnneks tervis siiamaani korras, aga Mumbaisse jõudes hilines pagasi kättesaamine 24h...minu rong läks 12 tunni pärast, seega sain pagasi kätte alles pärast 2 päeva.

0
0

Väike soovitus kaa, kes teevad tervisekindlustuse. Kuna kindlustuspakkujaid on palju ( ja on ka võimalus iseseisvalt netist osta) siis jälgige, et poliisi peal oleks olemas kõik vjalikud telefoninumbrid ja seda, et MIS KEELES teie poliis on. Osad on eestikeelsed, osad aga nii eesti- kui ka inglisekeelsed, seega reisile minnes ja kui seal peakski tõesti teiega midagi juhtuma, siis olge valmis seda ise kohalikule arstile või medtöötajale tõlkima. Mul oli selline juhtum sõbranna poliisiga, mis oli eestikeelne ja tõlkisin seda arstile, mis seal kirjas ja kuidas täpselt öeldud:)

0
0

Aga kui mingit kindlustust ei ole, siis kas vahemalt esmaabi on tasuta? Voi kui raha pole, siis jaetakse traumapunkti ette surema? Mul pole kyll kunagi onneks midagi juhtunud ja kindlustus on ka alati tehtud, aga noh igaks juhuks tahaks teada.

0
0

Kindlustuse maksumus ei ole nii suur, et seda mitte teha.

0
0

Plaanitud reisi korral ei olegu yldse kysimust, et kas teha reisikindlustus voi mitte. Teen nagunii, aga mul on ka moned korrad juhtunud kui ma olen "kogemata" valismaale sattunud. Ja noh on ju teada, et onnetus ei hyya tulles. Sellest siis tekksiki kysimus, et kui valismaal midagi juhtub ja kindlustust ei ole, kas siis vahemalt esmaabi ikka antakse?

0
0

Esmaabi kohta täpselt ei oska vastata, kuid ütleks nii, et suuremates India linnades esineb selline nähtus nagu "kiirabi", kuid kui kiire see on või kui kättesaadav...ei oska kommenteerida. Samuti ei tea, kas toimib samasugune süsteem nagu meil Euroopas, et inimene peab esmaabi tasuta saama või mitte. Soovitaks selle peale Aasias küll mitte loota. Väikestes linnades mina kiirabi ei näinudki :(

0
0

tervisekindlustus peab alati olema. Kunagi ei tea ette, kus ja millal võib tekkida vajadus välisriigis arstiabi järele. Ning kindlustuse puudumisel tuleb arstiabi ise kinni maksta.

0
0

Tee kindlasti! See on lollus, et hoiad selle paarsada krooni kokku. Meil kahepeal oli vist 538.- EEK nägu. Pole ju mingi metsik summa ? Kuna ma suutsin sealt endale mingi viiruse hankida, siis mul oli lihtne. Sai arst kutsutud, ise ravikulud kinni makstud, arstilt tsekk ja Eestis saan raha tagasi.

0
0

Selles ei ole yldse kysimus, et kas teha voi mitte. Nagunii teen, aga ma siin lihtsalt puht huvist kysisin, et mis siis juhtub kui ei ole ja midagi juhtub? Kas tasuta esmaabi ikka antakse? Ja palun, jargmine vastaja ara hakka jalle ytlema, et tee ikka, tee ikka!

0
0

Tasuta esmaabi ehk ikka antakse, aga... üks kohalik sõber sai kevadel kobralt pureda, esmaabiks viidi ta haiglasse anti voodikoht. Alles järgmisel hommikul, kui ta perekond haigla pealikule esitas mingi garantii (või tegi ettemaksu? Ei saanud päris hästi aru...), alles siis pandi talle tilgutid külge ja prooviti tema hääbuvat elutegevust kuidagiviisi üleval hoida. Vastumürki ei antudki, sest selleks oli ammu liiga hilja. Ellu jäi ta ainult tänu sellele, et va madu salvas teda jalalabasse, kus kont oli kohe vastas ning ainult murdosa mürgist jõudis organismi. Võimalik, et turistidega käitutaks teisiti, aga mina ei söandaks proovida. Mürgiseid elukaid, troopilisi haigusi ning mäenukke, kus jala murdmisel saab minema ainult helikopteriga on Indias piisavalt... Kindlustusleping annab palju tugevama tunde tagajalgadesse.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased