trip-krainetrip-ukraine-dark
Teztour reisifirma

Kes on temaga reisinud ja kuidas rahule jäite (Läti firma)?

Kuuldavasti kavatseb Teztour ka Eestis oma kanna kinnitada, mille üle pole muud kui vaid rõõmu tunda. Ei taha küll kellelegi halba, aga on vägagi karta, et seetõttu mõni siinne reisikorraldaja oma paar pilli peab kotti panema. Tase on teine.

Tase on ilmselt tõesti teine....See on Vene-Türgi firma. Seega kui soovite koos venelastega suurtes hotellides puhata - siis on kõik hästi. Mina küll ei taha, et vene- ja türgimaine kapital eesti firmad dumpinghindadega välja tõrjub. Uskuge, varsti peale seda maksame ja nutame kõik koos ning kirume kuidas küll "eesti vereimejad" välja tõrjuti ja oleme unustanud, et ise olime selles ka veidi süüdi.

suht kallis tundub, näiteks sain türki samasse hotelli sky travelilt 5000.- odavama pakkumise kui teztouri kaudu

Ega nad ju otse ei müü? Minu teada müüvad teised nende orgunnitud reise.

ei müü jah otse, aga hinnakiri kõigil edasimüüjatel sama

Mis suured hotellid? Kui rääkida Hurghadast, siis mida arvate Melia Pharaoh - 2 toalistest rannamajadest või Panorama Bungalow veepealsetest onnides, kus ei kohta kohalikkegi mitte, rääkimata venelastest. See oli vaid üks näide, viitamaks, et valik on oluliselt suurem. Kui näiteks Riiast pakutakse Egiptusesse 128 hotelli ja kui ka eestis resideeruv reisifirma neist mõnega lepinguid omab, siis see ei tähenda, et eesti dessandi saabumisel sealt venelased välja aetakse. Ja nad on otse reisikorraldajad, et otsemat enam olla ei saa.

Ma mõtlesin, et nad turismimessil tulevad ka oma pakkumistega välja, aga vist mitte?

kus te neid teztuuri hinnakirju nägite? kataloog oli küll kuid ilma hindadeta seni tyrgi suunal. kuid keegi veel nende reise ei müü ju(jätame riiast väljumised välja)? teab keegi kas nad egiptusse tallinnast väljumisega see kevad veel hakkavad tegema? kes saab nende edasimüüjaks kust inffi saaks?

Eesti Ekspressis reklaamis juba Teztouri, aga näidatud koduleht veel valmimisel www.teztour.ee :(

Paari aasta eest sai käidud läbi Riia Egiptuses, ei oska küll mitte midagi ette heita - lennuk on lennuk ja hotell on hotell.

Venelasi leiab igal pool- neid elab ju naabruses 200 miljonit. Harjuge ära või sõitke Tšiilisse.

lubatud pommi ei ole;) aga mida te tahate tyrgi vene firmalt. aint lõugu lõksutavad ja muud ei midagi. kevad-suvisest karussellist nad maha jäänud. vaatame kas suudavad sygis-talveks MIDAGI pakkuda. nende teztours.com'i lehel pole kyll midagi söödavat. seega kahtlen nende oskustes siin midagi myya. me ei ole venelased ega lätlased

ei saa mitte midagi eriti teada. Kuidagi hale.

Mõtlesin Teztoursiga Sharmi minna.

Keegi kes Teztouriga reisinud, võiks rääkida oma kogemustest.

Käisime Türgis. Pole midagi ette heita, kui ise ei põe kogu aeg, et "vuihh venelased". Praegu käimas sünnipäeva ale . Ostsin hommikul koolivaheajaks AI 5* hotelli 7000.-

Meie käisime suvel Türgis. Kõik oli väga ok. Nüüd minek Hurgadasse, loodan et seekord ka kõik sama hästi laabub:)

Suvel sai käidud nendega siis teist korda reisil, peale paari aastat. Nüüd siis Türgis ja Bodrumis. Hotell 5* AI oli ok, toit väga hea (ja ma oskan sellest lugu pidada) ning reisibüroo teenus just selline, mida mina vajan: transfeer ees, hotellis lisainfot selle kohta, mida kohapeal teha saab ja kogu lugu. Tõsi, eestikeelset teenust polnud, aga vene keelega sai kenasti hakkama. Hotelliski oli venelasi vähe ning needki põhilised Eestist. Mina julgen nendega igal ajal igale poole minna, kui peaks vajadus tekkima. Raha neil on, nii et pankrotti minemist ka kartma ei pea.

Käisime Mallorca-l läbi Riia. Kõik toimis.Teenuse kvaliteedile pole miskit ette heita. Tegemist on ikkagi ühe suurima reisikorraldajaga siin piirkonnas.