Thai Airlines'i kontor Yangonis

Thai lehekülg näitab aadressiks Ticketing Office: THAI AIRWAYS INTERNATIONAL Address: #0101 SAKURA TOWER, 339 BOGYOKE AUNG SAN ST. KYAUKTADA 11182 YANGON Phone1: (95-1) 255499 Fax1: (95-1) 255490 E-mail:thaiair.rgn@mptmail.net.mm Nüüd tuleb kontrollida, kas see ka LP aadressiga klapib ja kas on ikka vaja lendu confirm'ida.

isegi kui krt klapib, ära ole kindel milleskis... mäletan küll, kuidas sai tagasipileti asjus päev enne mööda linna joostud... kysi hotellist, see koige kindlam, eriti kui sa nii kallis hotellis oled (hinna jargi voiks oelda, et 2x Tallinna Palace tase)

Et oma credibilityt säilitada - see Yangoni hotell pole enda mõnu pärast võetud, vaid seetõttu et Eestist aetakse viisat Berliini saatkonna kaudu, kes nõuab et kohapeal oleks hotell broneeritud ja sealne vahendajafirma (konkreetselt LotusAsia) suutis kõige odavama pakkumise teha $35 kahepeale tuba. Take it or leave it. Alguses nõuti $50.

Loomulikult oleme seal ainult saabumiseöö ja siis kohe kähku minema. Eks need ole Eesti kaudu asjaajamise viljad.

Et oma credibilityt säilitada - see Yangoni hotell pole enda mõnu pärast

Ei, ega ma ei kritiseeri. $35 pole ju palju ja selle eest taset saada on kogemus, mida mujal eriti ei kohta. Astusin ise paar korda sealsamas lähedal oleva Tradersi uksest sisse (see on $30), tase oli 2x Palace.