The Maxim Resort Hotel?

Kas kellelgi on kogemusi puhkusega Türgis oktoobri lõpus? Kuidas siis ilm oli ja millised veetemperatuurid? Plaanis on lastega minna (koolivaheaeg), seega oleks päris oluline, et ka basseinis veel ujuda kannataks. Ja kas oskab keegi head või halba rääkida sellise hotelli kohta nagu The Maxim Resort Hotel (Novatours)? Tänud ette!

Väike ülevaade hotellist-> http://www.themaximhotels.com

0
0

Eelmine aasta okt. lõpus oli jube torm,basseinid olid külmad,meri oli enam vähem.nädalasest reisist sai vaid kolmel päeval rannas natuke päikest.see olevat küll erakordne olukord olnud aga meie reisu ajas küll nässu.

0
0

minna lastega koolivaheajal Kemerisse sinna hotelli.Oktoobris näitab ,et sooja 27 ja vesi 24.Loodan, et on ikka soe ja saab ujuda nii basseinis kui ka rannas olla.Kas teemaalgataja on ikka mineja?

0
0

minna sinna hotelli. Läheme N.25.10 Novatoursiga ja oleme seal 10 ööd. Poisid on 14a, 6a, ja 6 kuune. Kuna beebiga väga ringi ei torma, siis loodame just hea ilma ja ujumise peale. Kui vanad lapsed teil? Ja millal minek? Võid kirjutada ka [email protected]

0
0

Tulin just Türgist ja iga päevaga läks õhtu Kemeris külmemaks, sel nädalal on juba õhtul jopes paras. Päeval pole viga, vesi ka veel soe. Rand on täis peenikest ja teravat kiviklibu, ilma spetsiaaljalatsita on päris valus veest välja tulek, sest kalle on korralik. Basseinides on veed parasjagu kemikaale täis. Ise saabusin jalaseene, herpese ja üle keha allergiaga tagasi. Esimene broneering oli ka meil QMax apartement, aga kuna üritati kaks võhivõõrast peret kahe toa pele ära mahutada, jäi see valik ära ja kuna hotelli asukoht pole ka just kõige parem, pole vahetki, Novatoursi valiku hotellid olid kõik suht kehvatasemelised.

0
0

Ise olen korra Türgis käinud ja mingit jama ei olnud basseinis ujumisega. Aga allergiat küll ei tahaks...

0
0

meie käisime augusti algul selles hotellis, hullult palav oli ja öösel võtsid kondi välja. Olime ka maximis. Väga suur hotell ja palju venelasi. Meie lapsed 8, 3 ujusid pidevalt basseinis ei saanud küll ühtegi haigust. Rand on küll kivine kuid spets jalatsit vaja pole. Suure kuumaga on ainult kivid palavad. Süüa saab hästi. Giidid on seal küll väga toredad.

0
0

Alanya pidi küll kõige kauem seal kandis soojem olema aga see aeg on seal jah selline, mil võib ootamatusi tulla. Meie ajal oli ilm ikkagi juba jahe. Õuebasseinid olid liiga külmad aga kuna hotellis oli üks soojendusega bassein, siis see päästis selle poole. Sel ajal sinna rannamõnusid nautima ja lebotama minna mina ei riskiks.

0
0

kahe perega ja minu suurem poiss kohe saamas 12 ja noorem poiss 4 aastane.Teises peres on 2 tüdrukut,üks siis 4 ja teine 10.Meie poistel siis polegi suurt vanusevahet, neil ju paras hotelli territooriumil koos ringi hullata.Siis ei ole vähemalt karta ,et neil seal igav hakkab.Meil minek siis 28-ndal,kohale jõuame alles ilmselt hilja õhtul.Tagasi siis 4-ndal ja teie ilmselt ka.Valisime selle hotelli just selles mõttes,et on keskusele lähedal ja vahest hea jalutada keskusesse.

0
0

ilmselt kohtume siis hotellis ja tunneme teineteist laste järgi ära. Igal juhul tore, et eesti keeles rääkivaid lapsi hotellis rohkem on. Seltsis segasem.

0
0

11 okt.oli öösel 12:00 29 kraadi õhk ja lubas nii edasi püsida,vesi oli kah 25 kraadi,ei usu et paari nädalaga midagi muutub

0
0

Tulge appi! kes Türgis -Alanya või teab midagi järgmise nädala ilmast. Sõit oleks 20.10 ja tagasi 27.10 kas rannas saab veel olla, kuidas vesi jne. Tänud

0
0

25.oktoobril Maximi tulemas veel üks 8-aastane poiss. Ema-isa kah. Meil oli algul sooviks Asdem Beach, aga täna selgus, et see üle broneeritud. Nii jäi Maxim Resort. Olulisim hotelli valikul oli, et lapsel oleks põnev ja palju tegemist: liumäed, allalaskmise torud basseinis jm. Loodetavasti on neid ka Maximis (pildilt paar tükki paistab). Ilmast niipalju, et wetteronline.de näitab alates kolmapäevast (24.10) Antalya kanti küll lauspäikest ja sooja 27 kraadi. Vast ehk nii ongi. :-) Kohtumiseni!

0
0

Eilsetel andmetel oli Alanyas (täna hommik) 26 kraadi

0
0

sorry, tänastel andmetel ikka

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased