Therme Erding Saksamaal

Kas keegi on külastanud Therme Erding´ut Müncheni lähistel, millised olid muljed ja kas tasub minna, kui on sealkandis pool päeva vaba?

Hei, olen käinud, elan seal ligidal. Meile meeldis, saunamaailm on lahe ja ujuda saab ka. Hea koht aja veetmiseks. Edu, M.

0
0

Suur ja korralik keskus, kus igaühele midagi. Saunade osa on riidevaba tsoon, kus lepitakse küll ümberoleva rätiku või hommikumantliga, kuid ujumisriided on out! Seega, kui paljalt saunas käimine Sinu mõttemaailma ei mahu, siis ära parem sinna trügi. Sealpool on see igati normaalne komme. Olemas nii auru, leili, kui rooma saunad. Õues eraldi tarekestes veel aroomisaun ja mediteerimise saun. basseinid niisama lebotamiseks - mulliga ja mullita, päikesevõtualad, eraldi osa kõikvõimalikele liutorudele (selili, parvedega). Alates mõnusast liuglemisest kuni "vabalangemiseni". Kuna torude ala on eraldi kupli all, siis sealne kära ei sega teistes kuplites olijaid. Saab ka süüa ja juua kohe basseini kõrval. Soojal ajal ka väljas liumäed ning päevitusalad. Selline puhkamise koht, mitte spordibaas. Suitsetajana oskan hoolida ka võimalusest õues peale lõunast sööki õlle kõrvale üks sigarett teha. Vähemalt suvel oli selline võimalus olemas. Ja siis hingad tahmased kopsud hapniku täis. On sellised torud seal. Maksevahendiks nii nagu Jurmalaski käele käiv kiip, kassas arveldad. Nädalavahetustel korraldatakse (vähemalt suvel) ka kontserte ja tantsupidusid, mis kohalike seas väga popid pidid olema. ise ei juhtunud nägema. Sildindus mäletamist mööda pigem kohalikus keeles. Pildistada ei lubatud ning klaasist anumatega loomulikult basseini ronida ei tohi. Basseinibaarist antakse rüübet plastiknõudega, restoranides klaasidega. Edu!

0
0

info eest, võtan plaani!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased