Thomson.co.uk-st bronnimine-ostmine

Palun abi Thomsonist puhkusereisi ostmisel. Kas on keegi kokku puutunud bookimisega-seal ei saa aadressi real countryt muuta: see on UK. oskab keegi nõu anda?

Soovitan alternatiivpakkujat:

http://www.firstchoice.co.uk/

Hinnad tunduvad soodsamad.

Meie valikuks jäi ka First Chioce. Seal ei ole Eestist bronnimisel probleeme. Reisi, mida soovisime, saime küll veidi kallimalt, kuid lubatud on ka suurem pagas (rohkem kilosid) ja oli veel pisiasju, mille poolest FC parem tundus. Lisaks, veidi googeldades nende firmade kohta leidsin thomsoni kohta üsna palju negatiivset tagasisidet, FC kohta räägitu aga oli peamiselt positiivne :)

Kus FC-ga käisite? ainult lend või terve pakett? minu valikus siiski Thomsonil hind hetkel võrreldes FC-ga 3400.- eeku odavam.... ei teagi mis nüüd teha...

Läheme Kuubale sel talvel FC-ga. Esimene valik hinna poolest oli ka Thomson, aga otsustasime ringi. Lugesin kusagilt Thomsoni lehelt, et bookida saavad seal vaid UK kodanikud (vaid UK krediitkaardiga). Uurisin, et kui Eesti reisifirma kaudu võtta, siis nad keevitavad vähemalt 5% hinnale juurde - see oli miinimum. Võtsime paketi.

Olen ostnud Thomsonist paar aastat tagasi, kirjutasin linna taha lihtsalt lisaks ka riigi ja piletid olid kuskil nädal enne reisi postkastis. Sai maksta rahulikult Visaga, deebet kaardiga makstes peab see olema UK-s välja antud.

Thomson ja FC on nüüd üks sama firma, nad läksid kokku. Ostsime Thomsoni kaudu reisu ja jäime väga rahule.

Minu viga. Rääkisin Thomsonist, aga mõtlesin Thomas Cooki, ei vaevenud enne kirjutamist kontrollima... Vabandan, et segadust külvasin.

palun täpsusta, kas ostsid Thomsonist vaid lennupiletid või ka hotelli ( terve "holiday"). minuarust tuleb see UK jama aadressi real just tervet paketti ostes, lennupiletitega in asi justkui OK.

Mida tähendab majutuse all märge 1 to 2 Sun või 3 to 5 Sun?

ostsime Thomsonist kogu paketi, eks siis lennupiletid + 2 nädalat kohapeal. Andsime oma UK aadressi ja maksime UK kaardiga.

OK, kõlab muretult. Kuid kas "kohalolijana" oskate ka selgitada loogikat, et "Estonia" ja "other country" saab osta lennupiletit ja lennupiletit+hotelli kuid "holiday"-d mitte. (ehkki olen arusaamisele jõudnud et tegelikult ongi mõistlikum osta lend ja hot. ise bookida)

Vot kahjuks ei oska su küsimusele vastata. Ma soovitaks sul Thomsonisse email saata ja järele pärida.Ma tean et mu sõbranna ja ta mees üritasid Eestist bronnida holiday'd ja saanud. Seega bronnisin ja maksin nende eest mina. Esteks oli jama aadressiga ja teine oli see et nad ei akseptinud eesti kaarti. Mingit suvalist aadressi ei saa ka panna kuna nad saadavad piletid postiga koju.

Kui on valida kahe lendaja vahel ( Cancuni lendavad nad sisuliselt üksteise sabas) siis keda eelistada? Odavamat? on äkki veel midagi, mis kaalu lisab?

Huvitav, nädal reisini aega ja polegi veel Firstchoicest pileteid kätte saanud. Kas peaks muretsema?

Kui mullu FirstChoisega Cancunis käisime, olid ka meil Londonis ette näidata vaid kodus väljaprinditud broneeringute kinnitused. Nii et tõenäoliselt pole põhjust muretseda, kui bronn kinnitet ja väljatrükk näpu vahel.

Just broneerisin endale reisi Jamaikale. Sain suhteliselt soodsa reisi, interneti teel ei olnudki võimalik broneeringut teha/maksta. Aga lihtne soovitus, Helista!, thomson.co.uk esilehel üleval paremas nurgas on telefoninumber, lihtsalt võta ära see 0 sealt ära ning lisa ette +44. Ma helistasin sinna, minuga rääkis mingi tädi, peale umbes 15 minutilist tegelemist, millest võttis põhilise aja nimede "letter by letter spellimine", oligi broneering tehtud. Siis saad booking reference number´i ja piletid saad vastavalt kätte kas lennujaamast või juba saadetakse koju. Sellisel juhul kui teed broneeringut telefoni teel, saad kõik aadressid jne anda, nii et saadetakse kõik piletid jne koju kätte kui vaja. Igaljuhul minu reis läheb teisipäeval kell 9:40 :D