Tiketa tour kogemused

Kes on reisinud Tiketa touriga, jagage palun kogemusi

Kontoriaadressita reisikorraldajad ongi need parimad.

Logo järgi vaadates peaks olema tegu endise  Kidy Touriga. Seda kinnitab ka sama kontori aadress, mida Veigo väidab mitte olemas olevat:

Tiketa Tour OÜ

Narva mnt. 7B (korpus A, 2. korrus), 10117, Tallinn, Eesti
Telefon:  (+372) 6 108 000
E-post: puhkus@tiketatour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00
L, P suletud

Kui vaadata lehele Ettevõttest - pole mingit aadressi. Sealt ka järeldus, et kontorit neil pole või vähemalt ei soovi nad selle olemasolu laiemalt jagada.

Veigo viidatud lehel leiab ka päris lõbusa vastuse küsimusele: "Miks peaksite usaldama oma puhkusereisi korraldamise Tiketa Tourile?" - sest reisi vältel saadavad teid leedu keelt rääkivad giidid! :)

Veigo, ära aja ikka jama. Firma on jah nagu on, aga kontaktaadress on ikka firmadel üldiselt kontakt alt leitav.  Kui sa soovid leida firma aadressi ja seejuures ei suuda klikkida sõnal kontakt, siis no ma ei tea,,,

Norsu, mis sa jaurad. Vaatasin ühte lehte, kus eeldasin, et võiks kontaktaadressi leida, ei leidnud, mujale ei vaadanud ja ongi kogu lugu. Õnneks oled sina meile kõigile suureks abiks.

Tiketa sai nüüd reklaami.

Vaatasin ka lehte ning isegi pakkumistega tutvusin.

Veigo, aadress on neil tõesti olemas. Leiad kui lehe allosas valid kontakt.

Veigo, olgem ikka täpsed, jaurasid sina, et firmal pole aadressi ega kontorit. Ma saan aru, et sa oled ilmeksimatu, aga nii elukogenud inimene raudselt teadis, et kui tahad firmaga ühendust võtta, siis on selleks õige koht kontaktide all:) Aga see selleks..

heh ei taha norida aga "Ettevõttest" või "Firmast" leht ei peagi sisaldama kontakte  :)

Aga see firma on juba 3 korda vahetanud nime , huvitav miks

dim123, need nimevahetused on päris loogilised olnud. 

Algselt oli tegemist eestlastele päris tuntud firmaga Goadventure. 2016. aastal ostis Goadventure'i Leedu reisiteenuste kontsern Avia Solutions Group (nendele kuulub ka näiteks SmartLynx) ning viis selle oma aasta varem asutatud kaubamärgi Kidy Tours alla. Novembris 2020 liitis emafirma Kidy Touri omakorda Leedu piletimüügiettevõttega Tiketa ja uueks nimeks saigi Tiketa Tour, mis kajastus ka Eesti tütarettevõtte nimes.

Aga teemaalgataja küsimuse juurde tulles ei oska ma Tiketa Touri kohta muidu midagi öelda :)