Tittede piimapulber Itaalias väga kallis

Juhuks kui keegi plaanib lapsega Itaaliasse minna, siis võin hoiatada, et piimapulber maksab seal üldiselt 17-21 eurot. Seda ka ketikauplustes, kus hinnad muidu soodsamad. Lõpuks siiski sain ka ühele vist 9 eurot maksnud pakile jaole. Samas on nende piimapakid suuremad, vist 800grammised.

Aga purgitoidud (Hipp) ja mähkmed? Oskad Sa nende hinda ka öelda? Plaan veebruari lõpus minna ja ei tahaks küll nädala söögi ja mähkmevaru kaasa vedada. Tänud:)

0
0

Ka mähkmed ja purgitoit on kallid ning valik ka hoopis teine kui sa siin harjunud oled.

0
0

Ei ütleks et mähkmete ja purgitoitudega asi nii hull on, Pampersid poes ilusti olemas ning purgitoitude valik sama hea kui siin(või siis isegi parem). Hinnad umbes samad. Aga piimapulber on tõesti kallim. Need andmed siis Põhja-Itaalia kohta!

0
0

pampersid void saada 6 eur kuni 9,50 eur... soltub poest ja pakkumistest. kesklinnas enamasti korgemad hinnad.

0
0

Purgitoidud on ka keskmiselt 1 euro ùmber ja natuke peale.Oleneb mida vòtta, aga nad on tòesti natuke erinevad eesti oamdest.Vahelduseks vòib ju proovida;)

0
0

Piimapulbrit kulub muidugi tonnitega, et seda siit kaasa peaks vedama. Vesi oleks ka mõistlik kaasa võtta, sest see on ka kallim seal.

0
0

Beebitoit

Oskab keegi anda infot, kas Itaalias on beebitoidud 10 kuusele(ka pampersid) kallid või odavad? Kas tasub midagi kaasa võtta Eestist? Kuna sõidame perega puhkama ja raha on suhteliselt vähe, siis üritame võimalusel teha palju süüa ise apretamendis. Kas toidu hinnad marketis on kallid või odavad?

0
0

Miks sa kuuskedele mähkmeid ümber paned ja beebitoitu annad?

0
0

See kuuskede nali on juba vana nali. Btw: Aga siiski, keegi võiks meenutada seda kuuskede nalja, avaldati taoline ka Ekspressis.

0
0

Kui püüda odavalt läbi saada, siis soovitan otsida üles lähedane Lidl ja Esselunga. Lidl on selgelt kõige odavam, aga mõnikord mõned kaubad on ka Esselungas odavad.

Kohalike toiduturgude hinnaga sõltub väga palju regioonist, kui sa oskad täpsemalt ütelda kuhu lähed, on ka lihtsam nõu anda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased