trip-krainetrip-ukraine-dark
tööluba usa-s..

Kui kaua võtab aega tööloa saamine usasse? Ja kui raske seda saada on? Tänud :)

tööloaga on selline asi, et seda antakse ainult siis kui sul on olemas usas tööandaja.tema peab saatam paberid kohalikku tööhõiveametisse ja põhjendama ära miks ta sind just tööle tahab jne.see protsess võib kesta paaris nädalast paari aastani.või siis teine võimalus on see et sul on seal äri ja sul on vaja viisat seal töötamiseks ja elamiseks. üldiselt on väga raske leida tööandjat kes niimoodi tööle võtaks ja oleks nõus pabereid ajama.isa sa teha suurt midagi ei saa et seda protsessi kiirendada.ja peale paberite läbivaatust võivad nad sulle ikkagi ei öelda.

kui sul on veel küsimusi sinna mineku ja elamise kohta seal siis võid julgelt kirjutada.olen ise seal elanud ja asjaga kursis. poltaja(ät)hot.ee

Endal tööandja saatis taotluse 2005 märtsis, siis u. 2 kuu jooksul tuleb kiri ins-ist, et avaldus on vastu võetud ja appoint.on sel kuupäeval, peale seda fotod kaasa ja sõrmejälgi andma. Kui see tehtud võid juba tööle hakata. Loa järel käisin 2005 nov. alguses. Kehtib esialgu 1a. peale seda juba lihtsam...edu:)