trip-krainetrip-ukraine-dark
Tööpakkumine Itaaliasse

Heihei. Leidsin mõni aeg tagasi huvitava tööpakkumise Itaalia restoranidesse, otsitakse baaritöötajaid, ettekandjaid, nõudepesijaid. Palk 1100 euri kuus, kui soovid nende poolt majutust ning toitu 3 korda päevas. (Ilma selleta oleks 1800 euri.) Tööpakkumine on siin, saate lähemalt tutvuda. http://www.eures.ee/23766/?page=1 Mind kutsuti märtsiks Tallinnasse töövestlusele, seega olen minemas. Minimaalne aeg on 7 nädalat, plaanin minna seega juulis ja olla augusti lõpuni. Tahaksin väga kedagi Eestist kaasa, oleks julgem minna, kuna ei ole ise veel nii kaugel käinud. Pakkumine tundub hea, kaaluge! Kes on huvitatud, kirjutage kindlasti.

Veronika

Tere.

Juhtusin lugema su postitust trip.ee veergudel.Tahtsin küsida natuke infi selle töö kohta mida Itaalias pakutakse,kas oli juttu ka sellest et millal see töö alagb ja mis ajani kestab? Tundub mullegi atraktiivne tööpakkumine ja vbl kanditeerin ka. Kas sellele meili aadressile peaks siis töölesoovi avalduse kirjutama vōi mis? Tänud sulle väikese tagasiside eest ette!

Päikest,ikka päikest!!

Maris

Hei :)

Aadressil, mille postitusse lisasin, on kogu info üleval. CV tuleks saata meilile: europe@art-show.it Aga töö on siis tähtajaline, minimaalselt 7 nädalat ja maksimaalselt 6 kuud. Alustada saab 13.05, 17.06, 1.07 või 8.07, selle peaks ilmselt neile kirjutades ka ära mainima, millal on võimalik alustada. Raskeks võib töö muuta see, et ainult 1 vaba päev on nädalas, aga samas ei ole tööpäevad pikad, maksimaalselt 8 tundi päevas, ei tundu vist väga hull eks :) Loodetavasti keegi kandideerib veel, mitmekesi oleks julgem minna!

Veronika

Kas te oskate itaalia keelt ka? Nad ei nõua seda vaid on soovitav eks hiljem saab õppida vajalikud sõnad.CV saadetud jääb oodata.

Ka mina olen vestlusele minemas =)

Tere.

Kui ruttu teiega úhendust võeti,peale cv saatmist? Saatsin ise 2 päeva tagasi cv ära aga tagasisidet pole veel keegi andnud.Selline tiguliikumine on muidugi Itaalastele omane,seal ju pidevalt siestad jne :)

kuna konkurs veel kestab siis anna neile aega sulle vastata ja võib juhtuda, et nad ak ei vasta sulle. Mina eelmine aasta kutset ei saanud!

Venetos puudub siesta ja neil on täiesti luterlik tööeetika. Kindlasti saate omal jalad rakku joosta nendel töökohtadel. Lihtsalt infoks :)

Ka Venetos on lõunapaus, st siesta!!! :) Ja 2 päeva on tõeliselt vähe, et tagasisidet oodata, pigem 2 nädalat!

Hakkas samuti huvi pakkuma..seltsis segasem ;)

Olen ka huvitatud, saatsin CV just ;) Aga oleks ka selline küsimus, kas Itaalia keele oskus on oluline?

Inglise keelega peaks hakkama saama :) nii oli vähemalt tööpakkumises kirjas.

Mina olen ka huvitatud ning saadan oma cv :)

Itaalias ei saa hakkama ainult inglise keelega!!! Elementaarseid väljendeid peab oskama itaalia keeles. Itaallased kas lihtsalt ei räägi või ei oska eriti teisi keeli. See on suurrahvas, kes saab oma keeles hakkama:)!Sa võid kasvõi valesti rääkida, peaasi, et räägid midagi kohalikus keeles, siis Sinusse suhtutakse hästi. Peaasi, et püüad!

Mina saatsin oma cv eile ära ja juba täna tuli vastus olen oodatud vestlusele Rootsis . Proovin pisut Itaalia keelt õppida et elementaarseid sõnugi osata .

Tere! Olen ise juba 2 aastat Itaalias ja kui teil siia tòòle soov tulla siis keelt kohe kindlasti vaja osata. Inglise keelega voib teil juba probleeme tulla isegi lennujaamas (ise kogenud kus 7 inimesest 1 oskas vàga algelist inglise keelt) Samas itaalia keel ise on suhteliselt kerge àra oppida, aga soovitan enne tulekut keelekursus làbida. Kindlasti kergem teil siin.

Hei!

Ma ka minemas, saatsin cv ära ja sain kahe päevaga vastuse, et saan Tallinnasse töövestlusele.

Mul ka plaan minna juulis ja tegelikult aega olla seal isegi septembri lõpuni.

Võiks küll kontakti võtta ja ühineda, koos veidi kergem! :)

Eliise

Mu mail on ka muidu vees@hot.ee, kui viitsid kirjutada:)

Soovitan firma tagapinda uurida, muidu võib üllatusi tulla, tean seda oma käest.

Kas keegi oskab öelda midagi selle kohta kas lennupiletid firma poolt või mitte ?

Lennupilet tuleb oma taskust!