Tööviisa Inglismaale

Tere. Selline küsimus, et kust kohast ma pean taotlema tööviisat Uk-sse,kui ma tahaks suveks minna sinna puhkama ja tööle. Või äkki pole seda vajagi?

Johhaidii, ära narri. Hakkabki teine viimati viisat taotlema.

Las aga uurib sealt, teeb kodutööd ja saab targemaks :)

Kamoon grettake. Kui sa tahad Inglismaale tööle minna kuid ei suuda saatkonna kodulehelt välja lugeda seda, kas viisat on vaja või mitte siis jää parem koju. See on minu sõbralik soovitus.

Kus on tahvel, kus on tahvel!?!

enda nõmedad kommentaarid võite endale jätta . neid pole kellegile vaja.

OK grettake, jätan endale ;)

Ei sa ei vaja mingit viisat, et UK-s elada, töötada või ostureisi teha. Küll aga see nõme kommentaar oli siiski õigesti öeldud, kui sa ei suuda inglisekeelselt lehelt infot kätte saada, siis sa võid hätta jääda. Olgugi, et siin on ka tuhandeid umbkeelseid ja ilmselt rohkemgi.

Võib-olla ei tulnud teemaalgataja lihtsalt selle peale, et saatkonna lehelt vaadata. Pealegi, te ei tea, kui vana on küsija, võib-olla alles keskkooli lõpetanud ja reisimises mitte nii elukogenud, siin küsitaksegi ju selle pärast, et midagi teada saada.

Kui ma lõpetan keskkooli ja ma pean taotlema tööviisat UK - sse, siis ma küsin kõigepealt ema käest, et kuidas seda teha saab.

Siin on ju nii palju neid teemasid, kus kõikidele vähegi tekkivatele küsimustele enamjaolt vastused olemas. Nii hästi on on pikalt ja laialt ära seletatud, mida on vaja ja kust neid asju saab. Tuleb lihtsalt need teemad läbi järjest lapata.

Aga kui teemaalgataja on ehk nt hea eesti keele oskusega halli passi omanik ehk mittekodanik, siis on küsimuse püstitus ehk õigustatud.

Ma ei saa ikkagi aru sellest suhtumisest, et kui keegi ei tule selle peale, et vaadata saatkonna lehelt, siis peab ilmtingimata ära panema. Kust te võtate, et kõigil on sellised emad, kes asjadest teavad, pooldaks lapse välismaale minekut või üldse millestki muust, kui näiteks joomisest, hoolivad? Selline vanade olijate ärapanemine n00bidele on natuke nõme.

XE, millisest ärapanemisest siin jutt käib? Lausa esimese postitusega anti teemaalgatajale saatkonna link. Ja natuke nalja peab ju ka foorumis saama, ei tasu seepärast nii leili minna, et isegi pole aega teemat läbi lugeda enne lahmima asumist:P

Kust võtad, et ma pole läbi lugenud? Kui pole vaja viisat, öelgu nii, selle asemel hakkavad mingid keskealised vanad olijad parastama, mis ongi täielikult ärapanemine. Lahmivad just nemad. Ma olen sellise suhtumise vastu igal pool ja alati ega hooli hierarhilistest reeglitest, kes on kuskil tegija. Kõik inimesed ei saagi loogiliselt samade asjade peale tulla, nt et üldse minnakse saatkonda, küsitakse ema käest vms.

Inimene küsis infot, talle anti leht, kus saab ise välja uurida see pole raske. Kõik ei pea kandikul ette tooma. Mis puutub halli passi, siis see on puhtloogiline ära mainida oma postituses.

Minu arust need "keskealised vanad olijad" on vanemadki veel, pigem nagu vanaemad ja vanaisad. Piltide järgi pole ükski neist alla 60 aastane. Aga "hallpead austa ja kulupead kummarda", küllap on nad oma lapselapsedki ülesse kasvatanud ning ninnu-nännutamine ilmselt pole parim lahendus alati :)

itsss... muidugi on vaja, kuidas sa muidu üle piirigi saaksid :-)

Troll.... Täitsa lõpp, Euroopa Liit, härrad ja prouad, mitte ühtegi viisat pole EL riikidesse sisenemiseks, töötamiseks ja elamiseks vaja, kui sa iss ka EList

Xe, mis sul on "mingite keskealiste inimeste" vastu? Mõni lapsepõlveaegne truma? :D

Las ma siis selgitan sulle, lapseke, asja veelkord kuna sa ei saanud ponidle pihta.

Oled kuulnud seda, et targem on nälgijale anda õng mitte kala? Mõtle ise edasi ;)

Ma ei taha, et juhuks nii, et inimene kes läheb välismaale tööle helistab peale maandumist lennujaamast emmele-issile ja palub, et nad ruttu talle järgi tuleksid, sest ta ei tea mida teha, kuhu minna ning kõik räägivad ümerringi mingis vales keele.

Kui noor võtab sellise asja ette, peaks ta ikka oma elementaarsetele küsimustele vastused ise leidma. Kohad kust seda teha saab anti talle.

Tänu sellistele heatahtlike foorumi onudele ja tädidele ning eelkõige lapsevanematele kes ei viitsi oma laste kasvatamisega tegeleda vaid mugavusest nämmutavad kõik ette-taha ära ongi meie kaubanduskeskused täis suhtlemispuudulikkusega mõttelaisku noori kes poole oma elust veedavad küll arvutis kuid ei suuda sealt iseseisvalt infot leida ja seda analüüsida.

eeeee`le aga ütleks seda, et teiste pilte kommenteerima tulla ilma, et enda oma üles riputada julgeks on nõme tegevus.