trip-krainetrip-ukraine-dark
Toitlustus Koh-Changil

Tere.

Kas keegi oskab aidata ja jagada infot saarel söömiskohtadest? Mis hinnad, kus soovitate süüa? Igasugune info on super! Suured tänud!

Koh Chang on suur saar, seal on mitmeid randu ja külakesi, kus turistid peatuvad ja söögikohti on sadades. Tuleb lihtsalt ise ära proovida ja otsustada, kus meeldib. Kohalike söögikohas saab karriga riisitoidu alates 50...60BHTist.

Lemmikuteks jaid Bang Bao kaipealsed restoranid ja Salak Phet'i vaiadel asuvad soogikohad, viimases on ka vaga lahedad majutused.

Tänaval saab (peamiselt õhtuti) igasugu grillvardaid, 10-20 BHT, erineva täidisega (mango, banaan...) pannkooke, 20 BHT. Eine väheke nooblimas kohas merekaldal maksab 100 BHT ringis.

Need on vanad hinnad. Pannkook maksab 50BHT, riided on tänaval 3 korda kallimad kui Bangkokis või Pattayal. White Sands Beachil asuval tänaval on üks väga populaarne ja odav söömiskoht. Näeb suhteliselt nadi välja aga rahvast käib väga palju. Hinda ei mäleta aga 4-5 erinevat toitu koos jookidega läks vist 600BTH.

Eine nooblimas kohas maksab 200-300 pluss. Need hinnad siis White Sands Beach-il.

Lisaks hoiataks selliste kohtade eest kes pakuvad maniküüri ja juuksuri teenust. Kõigepealt pannakse toolile istuma ja siis on kari naisi ümber, kes tahavad sinu küünte eest hoolitseda, kõrvu puhastada jne. Ei tohi ja öelda või vähemalt küsi kui palju see maksab iga asja eest. Kõrvad on kõige kallimad :D

mees80- ei hakka vaidlema, kuid minul hinnad detsembri algusest. Olen selline friik, kes kirjutab igapaevased kulutused ja hinnad ulesse, samuti igapaevase ilma:-) Vb on tipp-hooajal asjad kallinenud.

Sealt Taimaalt vist võib kõike oodata. Mina olin seal jaanuari alguses ja ka siis kohtasin kliente, kes nurisesid, et eelmine päev oli 10 BHT odavam hind. Tundus ebaloogiline sellel hetkel, kuid nüüd... Hämmastav.

Mina maksin jaanuari keskel 30-40 BHT banaani pannkoogi eest. Oehh kuidas praegu isutab :) White Sand Beachil oli jah üks söögikoht, mis pisut meenutas sööklat, hinnad imeodavad ja maitsvad. Kahjuks samuti nime ei mäleta, aga vürtsikas kohalik roog maksis vaid 45 BHT. Sõime ka nooblis rannarestos, kus supi hind oli näiteks 250 BHT ... nii et valikut leidub kindlasti igale rahakoti suurusele.

Meie käime lastega igal aastal oktoobri keskel kuni novembri alguses (ka selleks aastaks juba piletid olemas) ning sel ajal küll mingit turistide voolu näha pole ega ka kallemaid hindu kui Bangkokis. Samas on üks mu tuttav läinud u 2 nädalat peale meie lahkumist ja küsinud, et mis juttu sa siin ajad, et rahvast pole jne- paar nädalat hiljem olla kogu saar täiega ülerahvastatud. Päris lahe koht on Porn Bungalows´i restoran oma puude külge ehitatud mitmetasapinnaliste istumis/ lamamis kohtadega, kus vahepeal võimalik ka all imeliselt valgelt rannalt vette võimalik minna ja kasvõi veevõrkpalli mängida+ massaaž sealsamas kõrval, wifi, mõistlikud hinnad etc, mis sa veel tahad?

See on üks põhjus miks mind Aasiasse, eriti Taisse ei tõmba. 10 bahti vaatan siin võrdub 22 euro sendiga. Nuriseda ja kaubelda sellise asja eest....

Ei tea mida te seal küll sõite või kus :) Keskmine õhtusöök keskmises kohas maksis ca 300-500 bahti nägu.. kohad kust odavamalt sai olid kohati ikka jube jälgid.. kuid mis seal salata.. sai paaril päeval söödud ka tänavalt ostetud kanavardaid.. need maksid 10-20 bahti varras.. üldiselt oli söök igal pool hea.. Amber Sandsi restorani soovitaks.. hinnad pole küll odavad.. kuid söök väga hea! Kõige negatiivsem kogemus oli ühes Pitsa "restos" nime kahjuks ei mäleta, kuid seda kohta reklaamiti terves linnas.. asus rannas white sandsist edasi sõita ca 8km oli äkki.. hinnad olid jube kirved ja söök alla igasugust arvestust.. ca 600bht pisike pitsa, ja mingit maitsel sel käkil samuti polnud.. sai seal 2000bahti raisatud ja nälg ikka majas... :)

Ma soon kull tavaliselt 30-50 bahti soogikord. Vahest kaime ka mones restoranis, siis laheb kull vahe kallimaks, umbes 600-800 bahti 5 peale.

Jaanuari alguses maksis banaanipannkook 20 bahti :) Jäi väga hästi meelde, kuna sõin igal õhtul.

Need, kes siin ulmehindadest räägivad, otsisid nende hindade saamiseks ilmselt ka vastavad kohad. Õnneks on Koh Changil igale maitsele toidukohti. "Keskmine" õhtusöök "keskmises" kohas kohe kindlasti 500 bahti ei maksa. Ma hirmus valiv pole, aga igas urkas ka ei söönud (olen Changil käinud 2 korda) ning riisi-kanaroa saab kätte 40-80 bahtiga. Euroopalikumad söögikohad küsivad kõrgemat hinda (pastad, pitsad jms kraam).

Värskendus: banaanipannakad olid olenevalt sisust nädal aega tagasi u 30 bahti :). [njämm]

Tänased Tai pannkoogid on kaugel nendest mis nad omalajal olid. Vanasti olid nad õhuksed ja maitsvad, tänapäeval aga nagu tavaline europannkook.

Ja rohu peal ärge ka jumala eest käige - see oli vanasti rohelisem :D

Hinnad on jah aastate jooksul kallimaks läinud. Ise olime 2014 lõpus Lonely Beach'i ja Bailan Bay piirkonnas enamiku saarel veedetud ajast. Väga hea söögikoht on Tamarin, kus hinnad

Saare lõunapool otsas oli päris soodsate hindadega (võrreldes nt White Sandsi ja Klong Prao ja Kai Baega) ja maitsvate toitudega selline koht nagu Happy Turtle http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g580110-d2559831-Reviews-Happy_Turtle-Ko_Chang_Trat_Province.html. Veits euroopalikum ka, ei ehmata turiste ära :)

Ja banaanipannakas ka illustratsiooniks: http://www.upload.ee/image/4447347/IMG_1730.JPG

Kui juba banaanipannakatest juttu siis need maksid dets-jaanuar Phuketis (sokolaadikastmega nagu zozzi pildil) 40-50 raha ja eile Bangkokis 30 raha

Kui palju koksid, lääne õlu jms maksab