Tomorrowland 26.07-28.07.2013 Belgias

Tere,

kellel on plaanis minna sellele üritusele sellel aastal?

Hakkame vaikselt plaane tegema ja piletid tulevad müüki arvatavasti aprilli alguses.

Kes ei tea, mis üritusega tegu, siis vaadakse videot: http://www.tomorrowland.be/

Piletite müügile tulemisele peaks eelnema eelregistreerimine. Ole kärme, sest müüki tulles ostetakse viimne kui üks ära ja seda vähem, kui 30 minutiga. Pileteid kokku minu teada u. 180 000

Palju see reis koos piletidega kokku maksma läheb?

Meil on suurem seltskond minemas(juhul, kui kõik ikka pileti saavad) ning enamus arvestab jämedalt 1000€ näkku kogu muusika. Saaks kindlasti ka odavamalt hakama.

Mul on eelregistreerimine tehtud ja link meilile saadetud, kust piletid saan osta :) Meil 4-jane punt ja autoga plaan minna.. kindlasti tuleb veel tuttavaid aga kes lennukiga ja kes ajab punti kokku, et autoga minna..

1000eur läheb ära kindlasti, kui tahad korralikult pidu panna seal :P

Tore oleks igatahes, kui veel rafast kokku tuleks, kellega koos autodega Eestist startida sinna :)

Pileteid saab osta ju ainult Tomorrowlandi kaudu, kuna need on nimelised? Kui piletist loobutakse, saavad nad raha tagasi ja leitakse uus piletiomanik läbi uue lehe, kus peab ka eelnevalt registreerima. Mulle seletati see asi nii lahti tuttavate poolt kes on seal mitmel korral käinud, aga see aasta jäid samuti piletist ilma. Ei ole seda infot veel kontrollinud aga eeldatavasti peaks see nii olema. Need piletite müümised kuskil ebay-s ja mujal lehtedel ei pidanud toimima. Kõik käib selle ürituse kaudu.