Toptours...

Miks täna ei vasta toptours ei kõnedele ega meilidele?

arvestades viimast reisi kreetale, siis kahtlustan kas see kontor mitte põlema pole pandud, arvestades seda kuidas inimesed meelestatud olid,,,,,niiet katsu läbi astuda ja vaata kas nad üldse funkavad::::))))

EDU!!!!

Olen püüdnud nende telefonidele tulutult helistada. Eile saatsin ka meili, millele pole kahjuks vastust saanud. Koduleheküljel avastasin, et hotell, mille Egiptuse reisiks tellisin(Šharm Reef) on nimekirjast maha võetud. Nüüd ei teagi kas broneering kehtib või ei. Sissemaks ka tehtud, aga infot pole kusagilt saada. Kuna ise Tallinnas ei ela, siis jääb ka kohapeale mineku võimalus ära. On keegi viimase 24 tunni jooksul nendega ühendust saanud?

Aga pöördu oma lähima reisibüroo poole ja lase neil uurida.

Mul endal oli kah Egiptuse reisile kinnituse saamisega raskuseid. Helistasin pea üle paari päeva neile, kuid lõpuks ca kuu hiljem sain kinnituse. Jama ju, kui oled usaldanud oma reisi korraldamise neile ja viimasel minutil selgub, et pead puhkama "meeldiva" kliimaga novembrikuises Eestis.
Jääb üle soovida vaid pealehakkamist ja lihtsalt üritada nad kätte saada. Aga soovitus => võite ju püüda saada kätte mitte reisikonsultanti, vaid büroo juhatajat ;o)

Terje Tellis
TopTours'i büroo juhataja
tel 627 5654
terje@toptours.ee

mis seal viimasel Kreeta reisil siis juhtus?

ja ennäe imet, saingi lõpuks pihta. Soovitus: proovige kõiki numbreid.

Mis vahvat siis juhtus sellel kreeta reisil ,et paanika lahti?

Ja ongi nii, et osad hotellid on Topil Egiptuse alt maha võetud nii nimekirjast kui ka hinnatabelist... Kas on kellegile juba hakatud hotelle üles ütlema/asendusi pakkuma? Ei taha ise neile helistada ja surkima hakata, eeldan, et sellise probleemi korral peaksid nemad ikka minuga ühendust võtma, eriti kui 100% reisiraha tasutud.

Meil oli ka makstud.club Reef vahetati Tropicana New Toweri vastu.Ei tea sellest hotellist midagi.Äkki on kedagi,kes sealt tagasi on juba tulnud.Tahaks teada, kuidas seal oli

to ka12: Mis ajaks teil Club Reef oli? Meil 25.11 2-nädalat. Eelmine aasta jäime ka Club Reefist ilma. Helistati 1 päev enne minekut, et kohti pole. Siis saime läbirääkimiste tulemusena Crown Plaza, kuigi algul taheti mingeid kõrbehotelle kaela määrida. Millegi pärast on suur kahtlus, et sel aastal jääb ka meil Club Reef ära :(

Midagi on seal jah valesti. Ma broneerisin 18.11.2007 reisi ja maksin kogu reisi ära juba kolm kuud enne ja 4 nädalat enne öeldi et ei saa Sea Star Beau Rivage hotelli. Asenduseks pakuti Hilton Hurghada Long Beach Resorti. Paberid on käes. Loodame et saame ikka.

Meil on 29.11 üks nädal. Saatsin 2 nädalat Topi meili, vastust pole siiamaani saanud.Reis oli meil tellitud läbi teise reisibüroo ja juba augustis, nemad võtsid meiega ühendust ka .

Tellisin nädala eest TopToursist Egiptuse reisi. Minu valitud hotelli kohta öeldi, et ootavad hotelli vastust, kas on kohti. Nüüd on nädal möödas ja vastust ikka pole. Kas see ongi tavaline asjade käik? Varem pole teise büroodega sellist asja ette tulnud.

Venemaa internetist lugesin, et Egiptuses alates oktoobri keskpaigast hästi suured probleemid hotellidega... Hotellid broneerivad rohkem kohti kui on olemas, eeldusega, et kõik ei tule ju.. aga sel aastal tulevad kõik... Ja kui hotelli juhatuse ees on valik keda majutada, siis eelistatakse saksa, itaalia turiste või kohalikke.. Vaesed eestlased või venelased saadetakse.... kaugemale... nimelt teist hotelli otsima... seetõttu see ei ole sageli eesti firma aps...

Kaldun arvama, et mõned hotellid on võetud maha kodulehelt just sel põhjusel..

Mida mida, terveks hooajaks võetakse hotellid siis kodukalt seetõttu maha? Aga Club Reef'iga peteti ju eelmisel hooajal kliente samamoodi. Mis viga häid hotelle reklaamida ja kui raha reisi eest makstud, siis öeldakse, et "ülebroneering" ja majutatakse mujale. Hea skeem juba teist aastat järjest.

Aitäh vastuse eest, Roman. Topi konsultant helistas mulle ja rääkis, et sel sügisel on partnerfirma saatnud kinnitused hilja ja enne ei saa kindlalt just minu soovitud hotelli lubada. Milleks on muide Palma He Mirette Hurghadas. Lubati samaväärset, kui sinna ei saa. Plaanis on minna 9.detsembril, sinna on õnneks veel aega. Ma pole TopToursiga kunagi enne reisinud, aga vähemalt kontoris on olnud normaalne teenindus. Olen ise kohal käinud, meilivahetus on olnud aktiivne ja konsultant on mulle ka omal algatusel helistanud.

Hea, et kellelgi on olnud hea kogemus. Mina ootan sharmi hotelli kinnitust juba pea kaks kuud, järjest on välja valitud hotellid nende poolt mingil huvitaval põhjusel ära kukkunud. Käisin nendega sharmis ka selle aasta alguses, ka siis ei sujunud kõik nii nagu ootaks. Samuti olid broneering Club Reefi, aga õnneks pakuti asemele palju paremat hotelli. Aga seekord on asjad veel rohkem neil seal korrast ära, mina pole nende poolt mingit initsiatiivi näinud!

Liiga vara kiitsin, homme saab 2 nädalat broneeringu tegemisest, aga ei mingit kinnitamist! Ma olen ikka veel selle esimese valitud hotelli juures, selle kohta vastust pole ja uut pole veel pakutud. Aga ma saan aru, et viga on ennekõike Egiptuse partnerites. Olen Egiptuses käinud ja pikemaltki peatunud, olin varem Egiptuse fänn, aga nüüd hakkab nende asjaajamine päris kõvasti ära viskama.

No see küll normaalne ei ole, et soovid reisile minna ja ootad 2 nädalat vastust, kas saad hotelli või mitte. Midagi on ikka väga mäda neil seal. Normaalne on, et lähed reisibüroosse, valid hotelli välja, teed bronni ära ja marsid kinnitusega büroost välja.

Minul isiklikult on selline tunne, et süü peab ju kellegi kaela ajama ja see kord on selleks Egiptuses asuvad partnerid, see on asja õigustamiseks TopToursi poolt välja mõeldud. Sest siiani ei ole ühelgi teisel reisibürool sellega probleeme olnud. Olen aru saanud, et TopTours ei saa oma asjaajamistega lihtsalt hakkama ja kogu lugu. Kõige rohkem vihastab see, et ise pead koguaeg tagant nokkima ja siis leitakse ka ikka uusi ja uusi vabandusi. Olen paar korda suhelud ka büroojuhatajaga, kellest eelnevalt ka kirjutatud,aga sealt on tulnud vaid ebaselged vabandused ja asjaga pole ikkagi tegeletud, kuigi igakord ütles et kohe tegeleb asjaga isiklikult, aga siiani ei miskit...