Transport Ljubljanasse, Sloveenia

Hei, kas siin on kedagi, kes on elanud/reisinud Ljubljanas/Sloveenias või seal lähistel? Mul on tunne, et sellesse linna jõudmine on eriti keeruliseks aetud. Või on minu infoallikates lihtsalt auk sees.

Nimelt oleks vaja jõuda võimalikult soodsalt Varssavist Ljubljanasse. Sobiks ka Budapest-Ljubljana. Nii et kõik kes teavad midagi kohalikest bussi- ning rongiliinidest, tehke häält :)

Tänud juba ette, Liina

Ljulbjanal on ühendus järgmiste Poola linnadega: Jaslo, Krakow, Katowice. http://bispol.com/index.php

Poola siseselt odavbussifirma: Varssav-Katowice ja Krakow http://www.polskibus.com/en/timetable

Varssavist Viini on suht normaalseid ronge, kusjuures ostes pilet välja Varssavist tuli 90 euri ja makstes iga riigi konduktorile eraldi tuli 60. Viinist Maribori 43 ja Mariborist Ljubljanasse 10 ringis. Kellaaegu ja ümberistumisi näed bahn.de pealt, hinnad on seal ainult Saksamaa kohta. Suvel käib Ljubljanasse Helsingist lennuk. Hea hinna välja võlumiseks peab reisibüroos veidi tutvust olema. Oleme ise paikselt Mariboris ja kuskil 6- 7 korda aastas liigume seda edasi tagasi läbi Varssavi. Oleme transportinud kutsikaid, kaupu ja ka suvitajaid muidugi. Veel on Sloveenias olemas kohalit sait nn. istu peale ja maksa osa bensiinist. Ka Varssavi on sealt läbi lipsanud. See eeldab muidugi kohalikega kontakteerumist. Ljubljana Varssavi on lihtsam- helistad lepid kokku ja sõiduks. Varssavi - Ljubljana tuleb veidi sehkendada, et kokku leppida. Samuti saab sellel saidil ka oma tellimuse sisse anda ja oodata, et kellelgi on selles suunas asja. Sait on prevoz.org ja vaata mednarodni prevozi alt, muu on Sloveenia sisene.