Travelodge hotellikett - kas kellelgi on õnnestunud telefoni teel nendega ühendust saada?

Plaanime Londonis ööbida Travelodge hotellis. Broneeringu kinnitus olemas, kuid vaja paari nüanssi täpsustada, aga kuidagi ei õnnestu nendega kontakti saada - ei broneerimisvormi kaudu sõnumeid saates, ega ka helistades, sest nende kodulehel ja broneeringu kinnituses olnud telefoni numbreid valides automaatvastaja väidab, et number on vale.... Proovisime nii nullidega kui ilma nullideta, plussiga kui ka ilma plussita ja enam ei tea, mil moel peaks numbri valima, et õnnestuks ühendust saada... number on 08719 848484 (http://www.travelodge.co.uk/help/contact-us). Kas keegi oskab nõu anda, kuidas nendega ühendust saada? E-posti neil pole avaldatud. Tänud juba ette!

Edinburghis asuva hotelliga sain küll ühenduse telefoni teel, kui tahtsin oma broneeringut kontrollida. umbri sain kodulehelt hotelli info alt. Mida küsida tahad ehk on üldine teema ja siin osatakse vastata.

Tänud! Me saime numbri nii hotelli kodukalt, kui ka broneeringu kinnituselt, kuid need sel kujul ei toiminud. Lõpuks saime selgust, et Travelodge lehel olevatele numbritele tuleb Eestist helistades ette valida 0044 ja siis number ilma nullita. Ehksiis antud juhul 0044 8719 848484 ja ülejäänud numbrid sama loogikaga. Kui aga otse hotelli numbril soovid helistada, siis on peale kutsungit vaja veel nr 3 vajutada, et kõne ilma pika saatejututa otse hotelli suunduks - need numbrid, mis konkreetse hotelli juures on kuvatud.

Lootsime nelja magamiskohaga (kahene voodi + 2 välivoodit) peretuppa neljanda täiskasvanu lisaks majutada, kuid nad kategooriliselt keeldusid, viidates hotelliketti majutustingimustele, mis seda ei võimalda. kauplemisvõimalust polnud, isegi mitte täiendava tasu eest...

Tänud osavõtlikkuse eest!