Koroonaviirus Türgis

Oskab keegi öelda midagi koroona leviku kohta türgis meil ostetud reis aprilli algusesse ja nüüd ei teagi kas minna või mitte?

Hetkel ametlikult tuvastatud ei ole. Samas kui tuleb hooaeg ja turiste voorib, siis ma küll ei usu, et Türgi puutumata jääks. Nagu Itaalia näitel on näha, võib oht tekkida üleöö ja plahvatuslikult. 

Aga kuna reis on teil juba ostetud, siis tulekski võtta lihtsalt päev korraga ja otsustada viimasel hetkel, olenevalt olukorrast. Teoreetiliselt või viirus ka Eestisse jõuda selleks ajaks ning Türgi näiteks otsustada mitte Eesti gruppe vastu võtta. Või mis iganes variante võib veel tulla ja tekkida.

Siin üks link, kust saab jälgida, millistes riikides ja kui palju nakatunuid on https://www.worldometers.info/coronavirus/ Hetkel Türgit seal ei ole, kuid ilmselt võib olukord päevadega muutuda.

Meil mai lõpu poole Türgi reis.....vaatame jooksvalt  mis saab....

Antud viiruse kohta on teema olemas.

Või teeme iga maa kohta uue teema... Mul on suvel Lätti minek, teen teema Koroonaviirus Lätis?

Lennuk, koronaviiruse kahtlusega maandati Ankaras täna !

Vist oli 16 reisijat peal,korgepalavikuga ,lennuk startis Iraanist ,pidi suunduma Istanbuli,aga suunati ymber Ankara !

Ankara on alert after plane lands due to suspicions of coronavirus among passengers

Hei. Meil sõpradega ka plaanis minna 8-15 aprill Türki. Mõndadel on reis juba täielikult makstud, osadel veel mingi suuma maksmata. 

Reisikorraldaja aga ütles et nemad ei korva seda raha, kui viiruse pärast reis ära jääb. Ja mainiti ka, et väga kindlustus ka maksta ei taha seda. Nüüd hetkel peame ootama ja lootma et reisi siiski ära ei jäeta

Kindlustused korvavad haigestumise seni kuni ei ole kuulutatud välja epideemiat või pandeemiat. Lugege kindlustus tingimusi korralikult. Täna oli kusagil ka artikkel Swedbanga kidlustuse asjapulgaga. Julget reisi. Ise lähen kohe Vietnami.

Viirusega inimene võib sul kõrvlamajas ka elada, see ei tähenda nüüd nakatumisohtu. Ainuke oht selle viiruse juures on kartlikud inimesed, kes teist peale reisi kaarega mööda käivad.

Kuidas Türgiga lood on? Millal turiste riiki lubatakse ja reisid väljuma hakkavad?