trip-krainetrip-ukraine-dark
Türgi alkoholi seadus

Tere, kas keegi teab mis vanused Türgis alkoholi tarbimisele kehtivad.

Tere. Mis segab seda küsimust guugeldada?

18. aastased võivad alkoholi Türgis tarbida.

Eelmisele kommenteerijale – mis segab Teid sellele küsimusele vastamast?

Kas kanep on lubatud alates 7a.?

Perekooliks pole vaja muutuda!

Foorumi mõte ongi, et inimesed küsivad ja teised vastavad, seda nimetatakse suhtluseks.  Inimesed võivad küsida erinevaid asju, kui kellegile tundub, et tegemist on lihtsa vastusega või kuidas küsija sellist asja ei leia interneti avarusest, siis ei tohi ta küsijat sellepärast hukka mõista ega alavääristada.

Katsume vältida alustajate halvustamist. Mis sest et mõnest asjast on palju räägitud või oskaja oskab leida. Oleme kasvatatud ja arvestavad.

Aga ikkagi....rumalaid kysimusi ei tasu esitada !

Kunagi ajateenistuses öeldi, et pole olemas rumalaid küsimusi, on vaid rumalad vastused. 

Päike paistab ja kevad on käes, võtke rahulikult :)

Guugelda 'alcohol laws in Turkey' ja pilt selge!

Minuarust näitab inimene ennast lolli ja saamatuna kui postitab küsimuse foorumisse, aga et mitte toksida  otsingumootorisse. Huvitav kas teadmine foorumi olemasolust tuli emapiimaga, või mõnest teisest foorumist?

Väldime šovinistlikke avaldusi, Trip.ee ei pea olema räuskavate vananevate inimeste pärusmaa, kes kõike teavad täpselt õigesti.

Aga äkki inimene ei oska piisavalt võõrkeele? Või ta ei oska veel päris hästi Googlesse otsingusõna valida? Ta küsis eesti keeles inimeste käest, kes ilmselt ta mõttest aru saavad. 

Et siis edaspidiseks teadmiseks saab guugeldada ükskõik mis riigis kehtivaid vanusepiiranguid otsinguga: "Legal drinking age in..." kolme punkti asemel riigi nimi. Nt Turkey.

Tegelikult... umbes 95% siin esitatud küsimustele leiaks veebist vastused, tõlgendused, selgitused, lingid.

Kahjuks lubatakse siin foorumis halvustavaid ja mõttetuid kommentaare pidevalt kirjutada... keegi neid ära ei kustuta. Küsin siis adminnide käest – mis mõte on sellel, et võib inimesi rumalaks sõimata? Kas foorumi mõte ei ole see, et igaüks saab oma küsimusele vastuse? Kas on vaja tekitada sellist hirmuühiskonda, kus kõik kardavad küsida, sest keegi arvab, et tema küsimus on rumal? See on ju siililegi selge, et kui inimene tuleb siia foorumisse küsima, siis ta järelikult tõesti ei leidnud vastust mujalt. See et mõne inimese jaoks on seda väga lihtne leida, ei tähenda, et kõik seda infot sama hästi leiavad. Austame üksteist, palun!

Aga äkki inimene ei oska piisavalt võõrkeele , jälle lihtne vastus google translate , paljud lehitsejad suudavad laienduste abil teha lehe maakeelseks, oh abitut rahvast

KÜSIMUS: "Tere, kas keegi teab mis vanused Türgis alkoholi tarbimisele kehtivad."-VASTUS: üleüldine irin-lahe...

ei ole inin, vaid õpetus kuidas ise hakkama saad, eriti jamaks läheb siis kui astud türgi pinnale ja ahastus tuleb peale kui foorumit käepärast pole .............

 Enamus küsimusi on ju kellegi arvates rumalad, eriti nende arvates, kes valdavad antud teemat hästi. Samuti leiab pea kõigile küsimustele ka mujalt vastused, milleks siis siin üldse targutada võiks ju poe kinni panna.

Nii lihtsad faktiküsimused peaks ikka ise lihtsaöt netist leidma. Oleks ta küsinud kas kellgi on dokumente küsitud alkoholi müües või kõik hinnas baaris oleks sisu juba pisut teine.

täpselt@LiisM.  Kui jutt käib seadustest, kas siis suveline vastus foorumis annab sulle kindluse, et nii ongi? 

KUI inimene, küsiks, et googeldasin ja ei saanud aru või ei leidnu vastust, siis saaks veel aru, aga, et keegi peaks tema asemel googeldama hakkama...no ma ei tea.

@LiisM oi jumal, sellist asja ei tohi siin ka kindlasti küsida... siis saab sõimata, et üritad seadust rikkuda... näita ikka dokument kenasti ette

Kas poleks lihtsam vastata  küsimustele, mis võivad tunduda lihtsalt lahendatavad aga selle asemel hoopis  postitada kirje ja näidata oma üleolekut  küsija suhtes? Öelge siis täpsemalt millised küsimused on sobilikud? Mõnele meeldib ema mõnele tütar, mõni reisib autoga, mõni jalgrattaga, mõni pruugib rakid mõni on karsklane jne. Parem oleks ju anda vastus küsimusele kui luua arutelu kas küsimus on kohane või mitte. Kahjuks osalen ka ise selles tobedas arutelus oleks ju võinud ka kohe vastuse kirjutada. Alati kui küsimus tundub tobe ei pea ju  vilet üles võtma, võib ju mitte kirjutada ja oma teadmisi rakendada küsimustele, mis tunduvad kohased.