Türgi- kas lapsega Kemerisse või Alanyasse?

Plaaanime minna mai 2 nädalal 3kesi puhkama(2 täiskasvanut ja 4aastane poiss) Millist hotelli soovitate(üldse ei oska valida)? Kus oleks lapsega hea ja huvitav? Käisime eelmine aasta Tuneesias-see oli küll väike pettumus, kuigi lapsele meeldis väga. Kas on veel minemas lastega peresid? Kuidas siis üldse ilmad on? Kas päikest ikka saab? Palun jagage muljeid:):):)

Ise käinud Kemeris lastega eelmine aasta - tüdruk oli siis 4 ja poiss 9. Hotell oli Özkaymak 5* AI, ei olnud kõige hullem, kannatas täitsa olla, mõned liumäed õues, lastebassein, joogid vabalt saadaval, mis lastele meeldis. Mulje jäi küll selline, et alla 4* lastega väga ei tahaks minna Türki. Käisime üsna samal ajal - mai 3. nädal, ilm soe, nii 30 kraadi ringis, meres ujuda kannatas ilusti. Mida vaadata - kohe hotelli kõrval (sadama piirkonnas siis) oli delfinaarium, lapsele täitsa meeldis. Sadama juures oli veel üks nö vanaaja küla, sealt võiks ka läbi jalutada ja linnas oli veel ka mingi park, kus loomi ja linde näha sai. Loodus oli Kemeri piirkonnas ilus, mägesid, metsi.

Meil ees 10.juunil 2nädalane türgi reis: 2 täiskasvanut ja 3,5aastane tüdruk. Otsustasime Alanya kasuks. Kohale sõitmine võtab küll tiba rohkem aega, aga me võtame seda kui ekskursiooni, sest see toimub ju mööda kena rannikut hotellist hotellini, näeb kõik erinevad kohad ära. Lapsega ju niikuinii ei saa eriti ringi ekskursioonitada. Hotelli otsisime hirmus kaua, lugesin mööda netti arvustusi, otsisin pilte. Lõpuks leidsime sellise koha nagu Gypsophila Holiday Village. See on kõik hinnas 5* hotell rannas, 3 suurte ja 3 laste liumäge, suurte- ja lastebasseinid, lastele suur päiksesevarjuga mänguväljak, ja inimesed, kes nendega mängivad, tohutult rikkalik söögivalik, puhas, kena. Suure müraka hotelli asemel palju pisikesi 2-3korruselisi majakesi. Kuulub 100 maailma parima perehotelli hulka. Ja seda kõike soodsamalt kui paljudes teistes hotellides. Meie ostsime SkyTraveli kaudu, tutvustus siin: http://www.skytravel.ee/index.php/mod/site/act/travel/region/22/country/85/hotel/421 Eesti mänguseltsiline kuluks ära küll. Lööte kampa?

Ahjaa, ilmast ka, päikest saab kindlasti ka mais, aga me valisime juuni just sellepärast, et siis merevesi ka juba soojem. Eelmine aasta juunis kreetal oli igal juhul isegi basseinivesi veel hommikupoole minu jaoks liiga jahe. Kuigi eks ma pigem selline külmavares ka :P

kui oleksin lastega,Alanyasse.Hotelli asukoht tuleb alati internetist üle kontrollida-kas on keskuses. Sügiseti küll oli nii,et kui bassein oli jääkülm,siis meres sai ujuda.Ei tea kuidas kevadel?Endal ka minek...

Mis arvate Türgi reisi loteriimajutusest? Kas keegi on ka päris urkasse sattunud?

loteriimajutus sobib üksi või kahekesi reisijale, kes tahab enamuse ajast loodust ja kohalikku melu nautida. Mina käisin eelmine aasta juulis üksi ja sattusin hotelli Antalyas ja olin rahul, sest mul oli eesmärk ringi liikuda ja mitte ainult Antalyas, käisin ära ka 600 km kaugusel teises linnas. Ega 2*hotellist midagi nõuda saagi, esmane hädavajalik olemas ja hommikusöök ka suht normaalne.

Meie võtsime loteriimajutuse ja saime suure pettumuse osaliseks.