Türgi perekonnaõigus

tere

Mind huvitaks Türgi riiki puudutavad seadused.Nimelt just perekonda ja lapsi puudutavad. Tahaksin teada

  • Kui suured õigused on seal isal lapsele?
  • Kui palju loevas eedti seadused neile?
  • Kas neil on õigust nõuda lapse ümberkirjutamist isa perekonnanimele ja türgi kodakontsusele, kui ma tahaksin saada elatusrahe lapsele?

Loodan, et keegi teab selle kohta kirjandust või isego oskab saata türgi polset seadustikku.võib olla ka türgi keeles.

Nb!Ja pluks mitte griitikat ja mõnitamist.

             Ette tänades
0
0

Sa oled vist midagi segi ajanud. See siin on reisifoorum, mitte õigusnõuandla.

Ja kuigi meil siin tõepoolest kuulu järgi ka mõned juristid ringi liiguvad, siis: 1.olen kindel, et Türgi perekonnaõiguses mitte keegi kodus ei ole; 2.täpseid asjaolusid teadmata ei oska keegi sulle nõu anda isegi Eesti seaduste osas; 3.siin me oleme lihtsalt reisihuvilised inimesed - mitte ärijuhid, juristid, veinieksperdid, muusikaõpetajad ja nii edasi.

Niipalju ainult ütlen, et vastavalt Eesti Vabariigi Põhiseaduse paragrahv 8 on igal lapsel, kelle üks vanematest on Eesti kodanik, õigus Eesti kodakondsusele sünnilt, ja seda sünniga omandatud kodakondsust ei ole kellelgi õigus ära võtta.

0
0

Naistel harilikult moslemiusuliste maades pole mingeid ôigusi. Seega laps kuulub isale.Ajakirjanduses on palju juhuseid kirjeldatud,kus laps lâheb isale kûlla ja kaobki silmapiirilt. Usun,et Eestis vallaslapse toetus on suurem kui Tûrgist loodetav tasu. Nii jââvad ka igasugused sekeldused âra...

0
0

griitika=kriitika

0
0

Köige parem paik on alustada info otsimist konsulaadist. http://tallinn.emb.mfa.gov.tr/

0
0

Võiksid alustada sellest, kus see laps asub hetkel, kui vana ta on, kus riigis ta sündis ja mis riigi kodakondsus tal on.(pass)

0
0

Sellel teemal pole mõtet enam leierdada. Ajaviiteks ja paanikas tehtud küsimus ning laps on nii või naa ainult "ühe vanema" oma (mida teab ilmselt ka postitaja).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased