Türgi reisid on tagasi! Puhkus kevadiselt soojas Türgis kaunis 5* hotellis -52%

Kiirustage seltsimehed. Vana teema siin. http://trip.ee/content/antalya/cherryee-voucherid-t%C3%BCrgi-ekskursioon-ning-majutusega-kuninglikus-5-hotellis-52.html Aga kuna eelmine kord päris sinna ei jõudnud kuhu tahtsin siis ise uuele ringile minemas

Vaatasin seda pakkumist. Reisid toimuvad 14.03-21.03 ja 21.03-28.03. Suvitamiseks on sel ajal seal külm? Ma julgen arvata, et see -52% on eksitav. See ongi sel ajal tavahind.

Naabrimees kirjutas: Reisid toimuvad 14.03–21.03 ja 21.03–28.03.

Mõttetu ju! Sel ajal isegi ei päevita ju, ujumisest rääkimata!

Puhkuse ja huvireisina võib seda reisi ikka võtta.

Oleks majutus Belekis, läheks isegi meelsasti golfi mängima(Eestis saaks 1,5 kuud veel hooaja algust oodata) Kahjuks seda Antalyas teha ei saa ja nii jääb minust see hea pakkimise kasutamata.

No golf golfiks, aga Belek on siiski päris tagumine koht, kuhu vabatahtlikult minna tahaks. Kui seda baasina võtta, siis ehk küll. Aga kõik on individuaalne ja kindlasti paljudele lahe koht.

Belek on just golfiks väga hea koht, muide. Sõna otseses mõttes on see ümbritsetud ca kümnest väga hea tasemega väljakust. No ja golfarile polegi ju muud vaja, eriti veel märtsikuus :-)

Tsitaat " ... vaid inimeste tähelepanu juhtimiseks − praegu on müügil Türgi reisid juba märtsikuuks ja ta tundis, et inimesi võiks hooajaväliste reiside eest hoiatada."

http://www.tarbija24.ee/1100188/kevadisel-turgi-reisil-ootas-eestlasi-ees-tuhi-hotell-ja-veeta-bassein

Meie oleme selle hilisema reisiga minemas ja väga hea on lugeda kõigist eripäradest, mis võivad seoses madalhooajal reisimisega ette tulla. Loodame, et meie basseinis on vesi ikka olemas (vähemalt sisebasseinis) ja saab kasvõi hommikul ühe tõsiselt värskendava supluse teha ning kui iga päev vihma ka ei saja, siis oleme juba igati rahul.

Soovitan aga teistel ka arvestada, et ilmad võivad olla jahedad, kuid isegi siis on Türgis palju teha ja näha, lihtsalt ei tasu endale luua illusiooni soojast puhkuse reisist. Meie lapsi seekord kaasa ei võta, esiteks pikk bussisõit Pamukkalesse(või maksa ka laste pealt 70 eur/in loobumistasu) ja teiseks heitlik ilm. No ja kui lumi on maas, siis sõidame mägedesse suusatama (Türgis pidi väga lahedad mäed olema).

Kui keegi Türgiga rohkem kodus olev inimene oskaks kommenteerida, kas Green Canyoni ja Türgi sauna sellel ajal on ka võimalik külastada, oleks väga abiks.

Lähim suusakeskus :) http://www.saklikent.com.tr/

Meie giidi andmetel pidid märtsikuised Antalias puhkajad hommikuti suusatama ja peale lõunat mere äärde päevitama sõitma.

Ega kellegil ei ole pakkuda 1 piletit 21.03-28.03.13 toimuvale reisile? Oleksin väga huvitatud!

minuga saab kontakti deizy@hot.ee

Ma küll ei tea mis selle piletiga teha on.Vastavalt tingimustele voucher pidi ammu registreeritud olema ja enam muuta ei saa.

Aga hotellivahetuse info on kõigile laekunud? Hea reisiline!

Anname teada, et 28.02 - 28.03.2013 toimuvatel Türgi reisidel on toimunud hotellivahetus. Jasmin Beach hotellis viiakse märtsikuus läbi osalises mahus renoveerimistöid, mille tõttu ei saa hotell tagada reisijatele tavapärast kvaliteetset majutust.

Uueks hotelliks on Asteria Elita Resort, mis on kõrgema kategooria hotell kui Jasmine Beach. Hotell asub rannaala vahetus läheduses ning pakub terve rea tasuta ajaveetmistegevusi. Lisainfot ja pildimaterjali uuest hotellist saad näha nende kodulehelt www.asteriahotels.com.

Eks kerge nöökamine käib. Sama keti hotellid(sealt 5km) Soomlastele müügis hoopis soodsamalt http://www.groupon.fi/deals/travel/wowtravel/17938716

Nime peaks saama muuta, meil endalgi toimus ühe liikme vahetus ja Cherry.ee ütles, et lisatasu selle eest veel ei küsita. Hetkel saime veel nime muuta. Seega kui mul oleks pilet siis reisgtreeriksin lihtsalt inimese nime ümber.

Minuni pole hotelli vahetuse info kahjuks jõudnud. Kirjutasin ka Cherrysse, et millegi pärast olen ma info saajate listist väljajäänud.

Kas teistel on infot 21.03 väljuva reisi kellaaegade kohta?

Kas kellelgi on kokkupuudet olnud Kemeris asuva Viking Nona Beach hotelliga? Kuidas on teenendus, söök ja muud elu-olu juurde kuuluvad asjaolud? Ka kaubandus, rand jne? Broneering on augustis,kuidas siis ilmad on?

vivi9an. Hotelli kohta isiklik kogemus puudub aga leitud info järgi pidi olema täitsa ok 4* hotell. Mis puudutab ilma Türgis, augustis !? Kui tohib küsida, milles kahtled ? Kas kardad jahedat või vihmast ilma ? Augustis ei ole ei ühte ega teist ! Sel ajal on isiklikult minu jaoks, põrgu kuumus, temp 34 kuni 39 ja õhuniiskus on tublisti üle 50%

Kas keegi on huvitatud 7.03 alguse reisi ajal minekust Pasha korraldatud türgi sauna? Praegu on kokku lepitud saun 8.03 kl 14.00. Muude Pasha korraldatavate trippidega on võimalik tutvuda http://www.facebook.com/pages/Alanya-excursions-Eftalia-tour/190483350972408 Huvi korral palun võtta ühendust kristo@suhtesepp.com

Ootaks tagasisidet esimestelt saabujatelt

Saabusin just 07.3 algusega reisilt. Nuriseda ei ole absoluutselt mitte millegi üle. Kõik paketis olevad ekskursioonid olid muljetavaldavad, söögid head. Muidugi see oli minu esimene Türgi reis aga kõik sujus plaanipäraselt. Pasha kaudu sai veel juurde võetud hamami ja jeebi safari, need tripid panid i-le täpi. Rohkem kohaliku elu-olulised ja lõbusad. Nii et soovitan soojalt Pasha kaudu trippe juurde võtta. Siit ka palve märku anda inimestest, kes lähevad lähiajal Alanya kanti Pasha käest trippe võtma. Nimelt tehnilistel põhjustel ei saanud meie eile toimunud safari DVD valmis, materjal aga safari seltskonnale väärtuslik.Kas oleks võimalik see plaat Eesti kaasa võtta? Kohvris plaat ruumi ei võta ja kulud katame muidugi ka.