Türgi viisa

Tervitus, mul oleks selline küsimus-kuna lähen esimest korda Türkki, siis tuleb seal ka viisa teha. Kas see blankett tuleb endal täita või ikka keegi aitab kah?

1
2

ei olnd mingit blanketti. maksad raha, saad passi templi ja kõik.

0
0

ei ole vaja midagi täita, peale lennukist väljumist lähevad kõik lennujaama ja selleks, et edasi liikuda kuskile, pead ostma viisa, s.t. maksad 10 eurot või 15 dollarit ja lüüakse sulle tempel passi ning ongi kõik. Head reisi, Türgi on lahe riik.

0
0

väljud lennukist, sörgid teiste sabas, vaatad kuhu teised turistid lähevad, võttad järjekorda, annad oma raha ja passi ja siis kleebitakse passi sulle siuke suure margi moodi viisa-kleeps, sisenemiskuupäev tembeldatakse ka juurde, siis võtad passi, lähed piiriametniku juurde, ta vaatab sinu ja passi üle, möödud tast, lähed võtad oma pagasi kui see saabub ja siis paned kaapsu. head reisi!

0
0

aitähh info eest

0
0

Peaasi, et paberrahas maksad- kolikaid vastu ei võeta!

0
0

saab eesti passi omanik mitmekordse sisenemisega viisa, mis kehtib 30 päeva. Putka enne passikontrolli, annad 10EURi ja saad margi moodi asja passi.

Kui tahad mingeid muud tüüpi viisasid, siis saab seda konsulaadist. Täpsem info olemas: http://www.vm.ee/est/kat_443/5511.html seal ka teiste riikide kohta detailne info!

0
0

Natuke teine valdkond, aga kas keegi teab, millised on Eestist Türki viidava träni ja niisama külakosti viidava kauba piirmäärad, keelud, piirangud (lisaks muidugi alkoholile ja narkootilistele ja psühhotroopstele ainetele)? Aitäh!

0
0

Türki jõudes sain passi viisa: "Multiple entry visa valid for one monthS employment prohibited 10 euros" ja templi: 27 10 07

Samal õhtul ostsin 30 päevase rongipileti "ekspres tren tur karti : 27 10 07 - 26 11 07"

Ka 30 päevane viisa pidanuks lõppema samal päeval = eile esmaspäeval - 26 11 07

Täna läbisin aga passikontrolli pärast check-in'i 03:30 öösel ega öeldud midagi.

Lonelyplaneti Thorntree ähvardas iga päeva kohta 85 ytl miinimumtrahviga ja soovitas minna asja ajama "Yabanci Polisi"sse.

Otsustage ise.

0
0

.

0
0

Türgi Suursaatkonnast saadud info kohaselt on endiselt vaja viisat. Maksab see 15 USA dollarit või 10 eurot, nagu eelnevalt ka mainitud. Ei osatud öelda, millal Türgi EV kodanikele viisavabaks muutub.

Ärge tehke Paetist lihtsalt välja.

0
0

Ega me ei teegi tast välja, las põrkab edasi...

0
0

Kuulsin, et siiski kuu aja pärast pidi viisvabadus tulema, et põhimõtteliselt on kõik valmis, nipet näpet vaja teha veel ehk siis paberile kirja panna. Aga kui see siis juhtuma peaks, siis lihtsalt vahe on selles, et viisaraha jääb tasku?!

0
0

kui ma õieti mäletan siis oli see vist juuli keskpaik kui asi saab ametlikuks... ja siis jääb jah tõesti viisaraha tasku:D vahe saab siis olema ainult selle viisa ostmise koha pealt, templi saate ikka passi kui teistmoodi ei ole viisavabadusega seonduvas seaduses kirjas:/

0
0

Kui viisat enam vaja pole, kas siis saab ka ID-kaardiga minna, või on ikka passi vaja?

0
0

ID-kaardiga saab reisida ainult Euroopa Liidu piires. Türgi ei kuulu Euroopa Liitu.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased