Türki 15.05.2021

Hei.

Oskab keegi öelda, kas siis al 15.05 saab Türki lennata, ilma et oleks tehtud PCR TEST?

Lend toimub Smartlynxi lennufirmaga.

Tere,

Mina ka lugesin selle kohta, et justkui ei pea enam testi tegema. Aga samas reisitargalt.ee vaatasin järgi ja seal seda ´´´uudist´´ ei ole veel.

Tahaks ka kindlalt teada.

Terv Maria

1
0

Türgi riikliku lennufirma lehel on Eestit puudutav uudis küll juba olemas: Country-specific entry restrictions | Turkish Airlines ®

1
0

Ma kirjutasin see nädal nii Novatoursile kui ka lennujaama ja mõlemast öeldi, et testi pole vaja, et Türki minna. Lennujaamast öeldi ka, et sama on kinnitanud Smartlynx (endalgi sellega lend). Igaks juhuks tasub lennujaamast paar päeva enne lendu veel üle küsida, et ega midagi muutunud pole.

1
0

Testi pole ametlikult vaja. Samas kõik need puhkusekorraldajad soovitavad tungivalt test ära teha, sest muidu võib lõpuks lennukitäis nakatunuid kohale jõuda.

2
1

Alati tasub otsida ja vaadata kohalikke ametlikke web-i lehekülgi,  mis annavad infot sisenemise tingimuste üle. Google translate lubab ka kõik keeled tõlkida. "Reisitargalt" on 2. või 3. ringi info, mille uuendamise kohta puudub täpne info ja seal ei ole kindlasti viimase hetke täpne info.

1
0

Sugram - oskad sa soovitada mõnda usaldusväärset kohalikku lehekülge?

Endale tundub ka, et ReisiTargalt lehel puudub viimase hetke info.

Ettetänades

0
0

Timatic on see, mida lennujaamade check-in'i töötajad vaatavad. Uuendused on viimasel ajal päris kiirelt sisse viidud.

Ise saab näiteks siit vaadata, mis nõutud ja mis mitte. Loomulikult kui reis väga kauges tulevikus, võivad nõudmised veel mitu korda muutuda.

4
0

https://www.icisleri.gov.tr/81-il-valiligine-tam-kapanma-tedbirleri-genelgesi-gonderildi

Kasutada automaattõlget. Vaatamata, et nad tahavad turistidele avatud olla, head ametlikku inglise keelset lehte riiki sisenemise kohta ma ei leidnud. Enne oma reisi olin ka suhteliselt kahtlev, aitas suhtlemine reisiagendiga, tripis surfamine ja googeldamine. Vast Turkish Airline kodulehel on ka adekvaatne info.

0
0

Kas keegi on viimastel päevadel Türki sõitnud Tallinnast? Läks lennujaamas kõik sujuvalt?

0
0

PCR testi  ei küsitud Tallinna ega Türgi pool

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased