Türki lastega, Paluks soovitusi!

plaan jah minna Türki, kas siis Marmarisse, Kemerisse, Belekisse, Alanyasse või kuhu iganes sinna kanti. Meil oleks minemas kaks täiskasvanut ning 2 ja 13 aastased lapsed. Novatoursi kataloogi sirvides jäid silma mitmed vahvad hotellid, kus ka basseinides liumäed olemas, aga sageli ju pildid on pildid ja tegelikkus pole päris see. Seetõttu soovikski isiklikke kogemusi-soovitusi Teilt. Hotelli sooviksime vähemalt 4-tärnilist ja poolpansioniga või kõik hinnas:) Jään ootama teie kogemusi, tänud.

1
23

Olime aastse lapsega sept 2007 alguses Kemeris . Hotell novatoursist ostetud Rose Beach Residence kõik hinnas teenusega. Väga peresõbralik hotell ca 1 km kaugusel keskusest.Liumäed , bassein rand käeulatuses , söögid maitsvad ja rikkaliku valikuga. Ainuke mis jättis soovida oli toa koristamine , see toimus kunas ja kuidas juhtus:-(

0
0

Meie tibu küll pisike veel....eelmise aasta septembris 9. kuune. Peatusime kaks nädalat Limak Laras...see siis Antalya lähedal. Jäime väga rahule. Vägagi kõik hinnas hotell. Väga suure basseinialaga.

0
0

Käisime oktoobri kesekel 4. aastasega Kemeris hotellis Maxim Resort kõik hinnas. Kõik oli super, saime peretoa - läbi kahe korruse (kuigi seda ei tellinud)Lapsele meeldis see eriti, et temal oli enda tuba koos wc ja dušiga.

0
0

Super koht Delphin Palace ning super reisikorraldaja Travel In ning eriti suured tänud nende reisijuhile Ants Tuuleveskile.Veetsime väga mõnusa puhkuse nendega eelmine aasta ning kindlasti läheme ka see aasta Delphin Palace.Reisime palju, kuid see on koht kuhu lihtsalt kisub tagasi, võrratu puhkus...

0
0

Lisaküsimus neile, kes eelmistel aastatel oktoobris lastega Türgis käinud: ega seal siis juba jahe või vihmasem periood ei ole? Basseinid ja meri soojad?

0
0

2006.a 8-15. september Alanyas - sooja oli keskpäeval varjus u 30-32 kraadi. Heledanahalisele oli väga palav ja ega välja tegelikult päeval ei kiskunud. Normaalselt sai olla konditsioneeritud toas või mere ääres varikatuse all. See-eest õhtul oli väga mõnusalt soe väljas jalutada. 2007.a 6-13.oktoober Alanyas - sooja keskpäeval varjus u 27-29 kraadi. Ühel päeval sadas tunnikese vihma. Meri oli soe nagu supp. Aga kohalikud ütlesid, et on ebatavaliselt soe ja tegelikult peaks oktoobri algus olema veidi jahedam ja vihmasem. Ilmalehekülgedel on tavaliselt ka ajalugu olemas, sealt saab möödunud aastate kohta täpsemalt vaadata.

0
0

Olime Grand Kaptan hotellis, seal selline liivane lõik rannas ka lastele. Lisaks liumäed ja jäätis. http://www.kaptanhotels.com/

0
0

Jah, eks internetiavarustest saab kõik numbrid kätte, kuid just sellist kommentaari nagu Sinu oma (igaühele arusaadavad mõnusad võrdlused), lootsin ma siit leida.

Küsimus Dreamtrip'ile (kui ta veel siia satub) või ka teistele paariaastaste emadele: Lehitsen siin katalooge ja ei usu, et minu reisi ajaks 2,5aastane laps nii tubli on, et Grand Kaptani suguses hotellis hakkama saaks. Bassein tundub tema jaoks üldiselt sügav olevat ning ka liumäest alla lastes sulpsataks ta liiga sügavasse vette. Kas teie lapsed olid suuremad või olen ma liiga kartlik. Limak Larast saan ma aru-seal on ka madal bassein liumägedega (kuid see on ju üks kalleimaid), kuid enamik hotelle on just Grand Kaptani tüüpi basseinide-liumägedega ja lastebasseinis ei ole enamasti ühtegi atraktsiooni. Palun kommenteerige, kuidas teie hakkma saite.

0
0

Omsast kogemusest soovitaks liumägedesse mitte raha matta. Eelmisel aastal oli Alanyas 28.oktoober-4.november sooja päeval püsivalt 26 kraadi ringis ja merevesi palju soojem kui basseinis. Soovitan võtta hotell võimalikult liivase ranna juures (kui lähete Alanyasse, siis Kleopatra ranna ligidusse)ja arvan, et lapsed mõllavad meres veel suurema lustiga. Rannas saab osta ka juba täispuhutud erinevaid uhkeid madratseid (eks need ole vist saksa turistidest maha jäänud, aga mis siis, meie saime ühe 1 liiri eest ehk siis umbes 10 krooni, kahjuks pidime ka meie ta lõpuks siiski maha jätma, kohvrid olid niigi punnis) Selle ranna ääres on ka mänguväljakuke ja n.ö. treeningala, kus saab erinevate kontruktsioonide peal niisama "suusatada" või ka lausa "jõudu teha" (tasuta). Nägime linnas (u 200m rannast, Migrose poe kõrval) ka mingit liumägede parki, aga see oli hooaja lõppemise tõttu juba suletud. Kas keegi teab selle kohta midagi kommenteerida?

0
0

Kas ma tohin küsida, kui vanade lastega te käisite? Kas meri läheb ruttu sügavaks? Ise plaanime minna septembri viimasel nädalal (eelmiste kommentaaride tõttu ei julge oktoobrisse jätta), siis on ehk basseinid ka soojad ja hooaeg peaks veel kestma?

Alanya tundub lennujaamast liiga kaugele jäävat- keegi ühes eelmises teemas kirjutas, et jõudis hotelli 3,5 tundi pärast lennuki maandumist (arvestades, et Tallinnas peab olema lennujaamas 2 tundi enne lendu + pea 4 tunnine lend), siis tahaks küll rutem kohale jõuda.

0
0

Alanya on tõesti lapsega minnes liig kaugel. Juba teekond Kemerisse (ca. 40 km lennujaamast ) kurnas lapse küllaltki ära , et pidime viimased 10- 15 km nägude tegemise ja muuga meeleolu üleval hoidma. Seega soovitaks ikkagi Kemeri valida , sest see peaks minu teada Antalyast kõige lähemal olema . Pealegi Kemer suht väike linn , et kõik on lihtsalt jalutuskäigu kaugusel.
Sept algus oli liiga kuum - edaspidi minnes valiks hilisema aja.

0
0

Me plaanimegi minna septembri lõpus. Tegelikult on mul veel reis ostmata. Ma ei kujuta ette, kas oleks seda mõtet teha praegu või jätta hilisemaks, isegi septembrisse. Äkki siis on odavam, sest kui meil on siin vähegi normaalne suvi (rääkimata sellest kui on nii kuum kui viimased 2 aastat) ei ole ehk septembris Türki väga suurt tungi? Viimase hetke reisi peale lootma jääda ei soovi, sest ikkagi lapsega minek ja oleks kindlasti vaja normaalset hotelli, mida viimasel hetke pakkumistega kindlustada ei saa. Kes käis eelmisel aastal 5* hotellides, millal teie reisi ostsite?

0
0

Isegi 5 tärni hotell ei pruugi lapsega pere jaoks parem olla kui tavaline 4* või 3* hotell. Need Türgi hotellide tärnid ei ühti meie EL-s olevate hotellide tärnidega. Pakun et selle Türgi hotellide tärnide lati võib ühe astme(tärni) võrra allapoole lasta kui on meie omad. Eks see on kõvasti vaieldav kus hotellis on keegi ööbinud jne.

0
0

Hmm Felix, tasub ikka natuke eeltööd teha ja siis hotell valida. Ise olin lapsega Limak Atlantis hotellis ( http://www.novatours.ee/_pop_visbutis.php?hotel_code=limAtlant )ja oli ikka keskmisest parem hotell küll. Türgi reisi pärast ma eriti ei rabeleks, kui Eestist viimase hetke pakkumist ei leia, siis Läti kaudu saab kindlasti (sealtkaudu oli vähemalt eelmisel aastal laps oluliselt soodsama hinnaga). Minu jaoks jääb väheke arusaamatuks Kleopatra ranna üleskiitjate tuhin, võrreldes Belekiga oli see ikka kole. Augusti lõpus oli merevesi selline supp, et eelistasin igal juhul nautida basseine. Aga eks inimestel on ka erinevad arusaamad oma puhkusest.

0
0

Käisime oktoobri keskel Kemeris. Olime Maxim Resortis 5*, reisi ostsime septembri lõpus. Ilmad olid ilusad, üks päev tuli ka vihma ja oli tugev tuul. Merevesi oli soe, basseini vesi ka. Rand on küll kiviklibune, liiv oli natukene kaugemal, kuid kivid ei ole teravad ja lapsele(4 aastane) meeldis ka kiviklibuga mängida ja huvitavaid kivikesi otsida. www.themaximhotels.com

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased