Turkish Airlines'i imehinnad Tallinnast Singapuri ja LAV'i, kes ostnud?

Arutelu Trip.ee's avaldatud Turkish Airlinesi superpakkumiste kohta:Veahinnad Aasiasse! Turkish Airlines edasi-tagasi Tallinnast Singapuri 243€Turkish Airlines: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Johannesburgi al 244€Kes ja kuhu lendab? Kas broneering on ilusti kinnitatud ning lennufirma kodulehel nähtav?  Kuhu ja kas on plaanis Singapurist edasi lennata (reisiideed teretulnud)? 

Ostsin Singapuri, pole kinnitust veel saanud mailile. Raha läks ilusti maha kaardi pealt.Üks tuttav ostis ka, tal tulid piletid kohe.

Trip.ee voiks mingi seadistuse teha, kui uus piletite teema üles läheb, saadan kasutajale teavituse. Jäin piletitest ilma.

Üldiselt kas peaks mures olema? Võibki minna kuni 48 tundi? Unustasin booking reference ka üles kirjutada, lootsin et tuleb kohe mailile.

Mina ostsin Singapuri jaanuariks ja suht kohe tulid piletid emailile. Valisin budgetair.com lehe lennupiletite ostmiseks. 

Ostsin Jburgi. Mailile piletid ei tulnud, kuid lennufirma lehel on broneering ilusti naähtav!

Kust kohast peab vaatama Turkishi kodulehel broneeringut ? ise ei leidnud seda kohta

Esilehel silmade kohal on näiteks selline koht nagu "Manage my booking"...

Jaa , sain .. mõtles algul liiga kaua ja siis ma arvasin, et ei toimi. Aga no tundub, et kõik ok ja 200 päeva pärast saab check-ini teha :D

Meie saime ka.Neli piletit LAVi :) Piletid ilusti olemas ja kõik tundub tip-top :) 

Ostsime Singapuri, esialgu kõik ok, piletid meilil.  Aega mõelda kuhu edasi:))

Ostetud Singapuri. Piletid tulid e-mailile. Turkish Airlines kodulehel veel ei leia bookingut, kuid annab info, et teie piletid on ostetud reisibüroo kaudu. Piletid ostetud budgetair vahendusel.

Kurja, mul pole ikka veel pileteid tulnud, ostsin otse turkishi kodulehelt.

Meil 4 piletit LAV, 5.02-19.02.Kas keegi veel,samal ajal?Seal Feb palav suvi vist.

Meil tuli Lav-i 330.- nägu, singapuri enam ei saanud. 29.01-12.02.19 perega

No priitsamuel siis me ju ühel ajal

Sain TLL - SIN läbi Turkish'i lehe ilusti ostetud, piletid tulid kohe ka mailile.Eks vaatab, kuhu sealt edasi, ca 9 kuud aega mõelda. :) Hind in. kohta 272. 

Mina ostsin LAV-i. Meilile tuli kinnitus ka.

Uurides riigi kohta infot, pole tegelikult tegemist eriti odava riigiga Aafrika kohta. Hinnatase nagu Eestis.

Sai eile ostetud kahele läbi Budgetair, 541€., aga kinnitust ei saanud, täna kirjutasin neile, 15mjn olid e-ticketit käes:). Kuhu edasi minnaSingapuris ei tea veel, soovitage. Bali ja Biracay käidud, ehk Lankavi?Tänud