Turvalisus Hurghadas

Kas keegi on käinud viimase paari kuu jooksul Egiptuse reisi ajal ka ekskursioonidel? Endal on plaanis detsembris sinna puhkama sõita ja tahaks ikka midagi muud kui ainult randa ka näha. Plaan oleks kindlasti ära näha püramiidid ehk siis võtaks Kairo ekskursiooni. Kuna mõni aeg tagasi oli turistide turvalisusega tõsiseid probleeme, siis tahakski teada, et kas minna ekskursioonile või mitte.

Ikka minna. Reisikorraldajalt infotunnis kuuled kõige vahetumat infot ja soovitusi! Meedia andmetel on turvalisusega kõik korras.

Kindlasti minna, Tahririle turiste nagunii ei viida ja kui midagi isegi toimub siis see turiste ei puuduta üldjuhul. Kas Hurghada on turvaline, ojaa, siin on palju turvalisem kui teil Eestis muuseas ja ka rahutuste ajal ei juhtunud meil midagi märkimisväärset,Tallinnas aprillirahutused olid palju palju hullemad ja ohtlikumad. Päikest tulijatele.

Tere!

Elan Hurghadas, nuud juba 6 aastat. Hurghada on turvaline. Elan uksi egiplaste majas ja mul on vaga turvaline seal elada. Cairo kohta ei saa ma isiklikest kogemustest suurt midagi oelda. Eelmine talv kaisin Tahriri valjakul, no oli kull turvaline. Mu tuttavatest, kes elavad Cairaos, ei ole keegi kurtnud turvalisuse puudumise ule. Eestis, vahemalt Tallinnas, on kogu aeg palju vahem turvaline. Elasin seal kaua aega ja nuud suvel ka. Muidugi soitke Cairosse ekskursioonile. Puramiidid on vaart et neid kaega katsuda. Koike head! Kristiina

Kui soov püramiide kaema minna, oleks mõistlik võtta Sharmi reis, sealt ju bussiga loksumist poole vähem. Omast kogemusest tean, et isegi Sharmist minnes on seda bussis loksumist liiast, mis siis veel Hurghadast rääkida. Kui aga soov luksori ja kuningate oruga tutvust teha, sobib jällegi Hurghada paremini. Eriti soovitan seda kaaluda kui reisite koos lastega, nemad ei kannata seda bussisõitu küll välja.

Mitte poole vähem, vaid ~60 km lühem maa. Ehk mõlemast kohast on pikk sõit.

Murike 42.Loodan et teed veel merereise.Pole Hurghadas kolm aastat käinud,seega ka sind näinud.Nüüd siis võtame jälle reisi ette.Saabume 04.12.Loodan sinuga kohtuda ja see laevareis ka ära teha.

Rõõm kuulda. Saada sms kui kohal oled numbrile +2 012 264 29002, panin siia muudetud numbri, sest siin muutusid kõik kohalikud numbrid ühe numbri võrra. Eestist küll helistada või sms saab saata ka vanale numbrile aga kohapeal ei toimi. Meeldiva kohtumiseni. Merike

Oleme ka tulemas 04 12 ja oleks huvi jälle retkest Paradiisi saarele .

Millises hotellis olete,ehk kohtume merereisil.

Meie oleme Arabia Azur hotellis.

Kirjutan juurde ka môned retkede hinnad: Kairo (1päev) 55$, Kairo (2päeva) 100$,Kairo (lennukiga 1päev) 190$, Luxor (1päev) 50$, safariretked alates 15$-25$ (erinevad paketid, oleneb siis kas ainult atv, bagi, dziipidega jne.), ElGouna 25$, Giftuni saareretk 15$, Paradiisisaar 25$, Sindbad Submarines (allveelaev, mis laskuub 22m sügavusele – tutvumine veealuse maailmaga, korallid, imelised kalad … – olen käinud, lahe!), 45$, Sea Scope Submarine (laeva alumisel korrrusel akendest vt. veemaailma – kah varjant, aga mitte nii pônev …) 25$, klaaspôhjaga laevuke 15$, 1001 ööd 25$, Niiluse kruiis 200$, türgi saun 30$, delfinaarium 25$, Hurghada linnakeskursioon 10$ Vôite ka helistada +201122227277 (Ahmed) www.ramashkahurghada.com