Ühel Teljel Ümber Planeedi - eestlased alustasid ümbermaailmareisi mootorrattal

Täna öösel alustasid Margus (Trip.ee kasutajanimega Tsiklonaut) ja Kariina 3-aastat kestvat ümbermaailmareisi mootorrattal.

Nende reisile pühendatud veebilehekülg:

http://yhelteljel.ee

Minu teadmist mööda pole ennem neid eestlased mootorrattal ümber maailma sõitnud. Eestlased on üldse kuidagi tagasihoidlikud tõsisemate ettevõtmiste ja ekspeditsioonidega, samas kui näiteks poolakaid on päris palju maailma äärealadel näha...

Väga vinge! Ise olen viimase aasta jälginud just seda blogi : http://ksskss.blogspot.com/search/label/ettevalmistused ,kus tiirutati Austraalia ja Aasia kandis, kahjuks saab aga see seiklus varsti inimestel läbi ning uus lugemine igati teretulnud.
Poolakaid on muidugi kusagil 40 miljonit,tõenäosus neil tiba suurem kui meil siin,et nende hulgas inimesi kel tahtmine ja võimalus ümber maakera tiirutatda...siiski usun,et meil ka varsti see trend tõuseb.

Kindlasti soovin edu selliseks ettevõtmiseks ning kuhjaga häid ja näpuotsaga halvemaid kogemusi, elamusi. Kindlasti tuleb sellest üks kadestamist vääriv seiklus.

Palju õnne neile teele kaasa :)
Kui ma ise oleks noor ja tulivereline vaba minema, siis oleks ma juba ammu jälle läinud, aga pisipere tekkimine kärbib tiivad ja jätab eelnevad seiklused headeks mälestusteks :)
Jõudu teile kallikesed ! Seni kuni saab, tuleb vaadata ringi :))