Ümber istumistega lend.

Selline küsimus targematele ,et lendan aprillis Austraalia pileti ostsin läbi reisibüroo ja lendan Tallinn-Helsingi-Singapur-Perth tahaks teada kuidas see check in toimib kuna lendan kolme erineva lennukiga kõik on küll finnairi lennud aga kui teen check in ära kas siis saan kõikkidele lendudele selle teha või pean neid eraldi kuidagi tegema ?

Finnair ise lendab ainult Singapurini. Edasi lendab nende partnerfirma Eeldatavasti Qantas, kuna see kuulub ka One world lennundusgruppi.

Sinapurist lendab Perthi 2 tavalennufirmat (Qantas ja Singapore Airlines) ja 2 odavlennufirmat (Jetstar Airways ja Tiger Airways) http://en.wikipedia.org/wiki/Perth_Airport

TALLINN to HELSINKI Finnair | AY 2116 confirmed

HELSINKI to SINGAPORE Finnair | AY 081 confirmed

SINGAPORE to PERTH Finnair | AY 5009 confirmed

Peaks kõik olema finnair ?

  1. Sellistele küsimustele vastamine on reisibüroo töö.
  2. Aga saad üldjuhul kõikidele korraga teha.

Kui tõesti on kõik Finnairi lennud, siis tõenäoliselt peaks Sulle väljastatama kõikide lendude piletid Tallinnas. Kui ei, siis pead lihtsalt igas lennujaamas oma prinditud piletitega, kus broneeringu kood ära näidatud samuti lennu väravasse minema ja saad pardakaardi. Kui pagasi kusagil välja võtad, siis pead enne lendu check ini tegema minuarust.

Selliste andmetega ei pea küll kusagil pagasit vahepeal välja võtma.

Tallinnas checkinni tehes annad oma kohvri(d) ära. Nemad ytlevad sulle, kus selle kätte saad. Igaksjuhuks võid öelda, et sul pole kogemust nii pikka maad lennata.

Nagu öeldud, siis tõenäoliselt saad kohvrid alles sihtkohas, ehk Austraalias.

Võibolla pead tegema mõnes lennujaamas Transiit-checkini. See on täiesti tavaline ja standard protseduur, kui vajad mõne teise lennufirma lennupileteid (SEDA ÖELDAKSE SULLE, KAS PEAD TRANSIIT-CHECK-INI TEGEMA VÕI MITTE).

Selleks ei pea sa väljuma lennujaamast vms. Kui saabud nt Singapuri, siis vaatad peakohal olevaid tabloosid ja otsid Transit-Check ini putka. Kui sa seda ei leia, siis küsid töötajatelt, kuid ka see selgub sul Tallinna lennujaamas, kas sul on vaja teha transiit-check-ini või mitte.

Ma eeldan, et kõik on Finnairi lennud ja nad väljastavad sulle kõik piletid. Saanud piletid kätte, ulatad oma pagasi lennujaamas olevale lindile ja saad need kätte Austraalias. Sinu töö on lennata ja leida ülesse õiged väravad, kus järgmised lennud väljuvad ;)

Tänud raigo163 väga asjalikult ja põhjalikult seletatud ja asi selge mulle nüüd :)