Ümberistumine Ateenas

Lähen suvel Tallinnast Aeganiga Ateenasse ja sealt tahaks edasi siselennuga Kreetale minna. Teab ehk keegi, kas tund ja 20 minutit ümber istumiseks on piisav?

on sul lennud ühe pileti peal või on need eraldi ostetud lennud? lendad aint käsipagasiga või on ka äraantav pagas?

Lennud peaks olema eraldi piletitel, lendan ainult käsipagasiga. Tallinn-Ateena on Aegan, jätkan Olympicuga.

Kui on samal piletil, siis pole mingit probleemi. Lennud on samast terminalist ja see on suhteliselt väike.

Olympicu lehel olevate andmete järgi suletakse nende check-in 30 min enne lendu. Tõenäoliselt on olemas ka mingi transiit check-in ja ei peagi transiidist väljuma. Ja neil on ka internetis tehtav check-in, kui see toimib, siis pole üldse mingit muret.

Saabun Aegeaniga Santorinilt, järgmine lend Tallinna väljub 1,5 tunni pärast. Kas on piisav ümberistumise aeg? Lennud eraldi piletite, käsipagas, mõlemal lennul sama lennufirma. On kogemusi ehk? 

Kui Chaniasse minna on ümberistumisaeg 50 minutit. Pole aastate jooksul ei minul ega kellelgi, kes külas käinud on kunagi probleeme jõudmisega olnud :) Eelmisel aastal Tallinna lennuk hilines 20 minutit ja ikka jõudsin väga ilusti. Olympic ja Aegan muidu opereerivad koos. Check Ini saad elektrooniliselt ära teha ju. Kuigi jah ma olen piletid koos ostnud aga eraldi piletid ja eraldi check in-id on ikka.