trip-krainetrip-ukraine-dark
Ümberistumine Copenhageni lennujaamas

Varsti minek Barcelonasse ja ümberistumine on Copenhagenis. Aega on 1h ja 5 min. Kas see on piisav! Tagasi tulles 5h ja 50min. Kas jõuab selle ajaga ka kuskil käia? Natuke pabistan selle ühe tunni pärast et kas jõuab ühest väravast teise ,sest pole eriti aimu kui suur see lennujaam on! Aitähh !!!

Aaah, 65 min on isegi Heathrows piisav, külalennujaamade puhul no worries!

Tund aega on rohkem kui piisav aeg Kopenhaagenis ümberistumiseks. Endal on olnud min lendude vaheline aeg 35 min ning jäi veel aega üle ka üks õlu konsumeerida värava lähedal.

Tagasi tulekul jõuab kindlasti linna külastada. Rongisõit keskjaama (Kobenhavn H) on kuskil 15 - 20 min ning sealt juba Tivoli, Stroget ostutänav ning Nyhaven on kõik jalutuskäigu ulatuses.

Seal saaks 20 minutiga ka hakkama. Copenhageni lennujaama kõige kaugemast otsast teise kõige kaugemasse otsa minek ei tohiks üle 10 minuti võtta.

Mul kulus ühest otsast teise jõudmiseks esimesel korral ikka vähemalt 20 minutit. Kui lennujaam tuttavaks sai, siis kulus 12 :)

Linna mine kindlasti ja söö nende suuri ja häid võileibu ja pagaritooteid!

Kui kodanikul on kahe lennu vahet ainult 65 min, siis pole ikka mõtet soovitada tal minna linna võileibu ja pagaritooteid sööma.

Ole hea ja loe ikka teemaalgataja postitus korralikult läbi enne kui kommenteerid.

Tere!

Pole sealt kaudu varem lennanud ja küsimus oleks kui mul vaja terminal 3-st minna terminal 2-te ja aega ümberistumiseks on kaks tundi, mis on muidugi suht pikk aeg. Aga kui kellegil kogemusi siis andke teada, et kas pole väga keeruline:)

Ette tänades

Ma ei näe su kirjas küsimust. Nii et mida sa nüüd täpselt teada tahadki?

Kas on connected flights või mitte? Kui on, siis on aega laialt. Kui mitte, siis vaja pagasit oodata, check-in teha. Kui saabuv lend ei hiline, siis jõuab kenasti, muidu, aga nii ja naa. Füüsiliselt on nende terminalide vahe paraja lonkimisega võimalik 8-10 minutiga rahulikult maha käia.

No minu teada, niipalju kordi kui ma Kastrupi lennujaamas olen olnud (mis on päris palju kordi), on terminal 2 ja 3 vahemaa imeväike. Kui sul on aega 2h, jõuad vabalt, kui sa just pagasit ei pea tund aega ootama, tavaliselt pagas antakse ikka 20min jooksul välja. Samas ma arvan,et sul on connected flight nagunii, siis vaja võib-olla ainult tranfer center-st läbi käia ja järgmise lennu boarding kaart saada :) Samas kui sul see ka juba olemas, siis pole üldse probleemi :P siis ainult shoppa või käi kuskil söömas/joomas :) Kõige kaugemal asuvad 1 (taanisiseste lendude terminal) ja 3 terminal,sinna on juba tükkmaad kõndida:)