Ümberistumine Gatwickis

Uuriksin teadjamatelt,et kas 2h 5m on piisav aeg ümberistumiseks Gatwicki North Terminalis?Ning kui lendame sinna ja sealt edasi Easyjetiga,siis kas pagas tuleb endiselt välja võtta ja uuesti ära anda?

täpselt sama küsimus. Kas on kellelgikogemust, mõlemad EasyJet lenud, vahe 2h, äraantavat pagasit pole. Easyjet neid samale piletile panan ei taha, st pole jätkulennud.

Peaks jõudma küll, kui esimene lend ei hiline.Värske Gatwicki kogemus on aga selline, et passikontroll on ÜÜBER aeglane. Neil seal mingi automaatika sellele ja süsteem oli stabiilselt erroris kui eelmine nädal sinna lennujaama maabusin. Õnneks endal mingeid jätkulende ega asju ei olnud, aga mõned olid ikka täitsa paanikas.

Aeg on piisav, kui kõik sujub. Lisan eelpool kirjapandule, et minul oli selline asi, et äraantav pagas oli 300 grammi (jah, lugesite õigesti) raskem ja mind pandi kohvrit ümber pakkima. Seejuures eelmisel lennul oli max kaalust 100 g puudu. Mingi seletamine ei aidanud. Ehk siis arvestage ka sellise juhtumise variandiga Gatwickis.