trip-krainetrip-ukraine-dark
Ukraina lennufirma Aerosvit on pankrotis

http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/5650476/

Huvitav, kas Eesti Õhk jätkab Kiievisse lendamist ilma koodijagamiseta, sellega nad peaksid võtma üle ka Aerosviti kohustused reisijate ees antud liinil.

Damn.....see oli nüüd küll ülihalb uudis.....ma lootsin et nad ikka venitavad märtsini välja.Piletid olid juba ammu ostetud.Nüůd peab hakkama varuplaane välja mõtlema.

Ärge ajage närvi, mul pilet Kiiev-Bangkok 01.02. Hetkel kõik lennud toimuvad. Kas mingi väljamaa firma bankroti vastu kindlustab? Salva kindlustab aga seal 48h reegel.

Hetkeks juba paljud lennud tühistatud ja võib vaid arvata, mida selline uudis teeb piletimüügile ja seega ka rahavoogudele. Eks oleneb paljugi millisest reisibüroost ostetud. Paketireiside puhul oli Estravel vist ainuke, kes pankrotistunud korraldajate reiside eest raha tagsi maksis. Lennufirma kohta ei oska öelda. Ise olen sellised kahtlaste firmade piletid ostnud opodost, kus pakub ka kohe ostmisel päris väikse raha eest kindlustust lennufirma pankroti vastu. Ma arvan, et see 1 veebruari reis ongi seal soojas kohas... aga mitte Tais...

Lisaks veel, et pankrotistus 27 dets ka XL Airways Germany oma suure juhi Berthold Flicki käe all. EA-sse konsultandiks ikka tööle saab.

Ma vaatasin lennujaama tablood, seal olid Aerosviti lennud täitsa ok. Väga jama:(

Nüüd on tõesti enamus lende edasi lükatud, ca tund tagasi oli kõik OK.

Huvitav mis hakkab juhtuma RIX- aasia suuna hindadega - seni hoidis konkurents isegi Finnairi hinnad jupp maad odavamad kui Tallinnas, Aerosviti kadumine hindade dieedile kasuks ei tule kindlasti :(

Oh, suurem ehmatus möödas :) Ostisn pileti Air Baltic-st, kelle partner on Aerosvit. Kui Aerosvit läheb omadega põhja, siis Air Baltic peab mind sihtkohta toimetama :)

Jama selle Aerosvitiga .Tunnen kaasa kell piletit ostedud.Meie 5 punt oleks ka ohvrid olnut aga ühe sõpra virinal et tema ei taha mitu korda ümber istuda sai nõks kallimad piletit Finnairilt ostetut .Peab vist mõne õlle välja tegema .Osadel kindlustustel lisa kaitse võimalik osta.

Pankrotti veel välja kuulutatud pole. Esitatud on reorganiseerimise taotlus. Samas ei kujuta reaalselt ette, mis rahadega nad jätkata kavatsevad.

http://global.aerosvit.com/eng/index/usflinfonew/aboutusnew/news/14279.html

Hetkel ootan oma raha tagasi Bookinghousist. Reis Stockholm-Bangkok-Stockholm läbis oma kõige viimase etapi läbi Kiievi (Kiiev-Stockholm) ja kogu reis lasti veega alla.

Praeguse seisuga on Aerosvit taodelnud pankrotikaitse. Veel pole saanud. Hetkel lennud enamjaolt toimuvad. Üldiselt tuleks pilk peal hoida. Mõned lennud on küll tühistatud, kuid eks neid ole igas firmas. Kahjuks küll nende oma kodulehel uudised väga tihedad pole. Kindlasti tuleks uurida, kelle piletiga reisite. Meie ostsime bookinghousist Riia-Kiiev-Bangkok, aga lennu tagaja on Air Baltic. Seega Air Baltic peab vaatama, et me kohale jõuaks. See on muidugi koht kus ka kindlustustingimused tuleks läbi lugeda.

Pikki kilomeetreid.

Aerosvit on hetkeseisuga eemaldatud IATA maksete kliiringsüsteemist, mis tähendab, et tema pileteid ei saa enam osta paljude partnerite kaudu ja kombineerida Aerosviti lende teiste lennufirmade reisidega.

Minulgi ostetud 24.01 üheotsa pilet Bangkoki, läbi Fly24.ee aga tundub, et Air Baltic. Oleksin pidanud kuupäeva imselt edasi nihutama, huvitav kuidas see nüüd toimuma peaks. Saatsin fly24 kirja, eks uuel nädalal kuuleb.

Pileti info tuli täna meilile ja lõpus on järgnev märge:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEAR PASSENGER! PLEASE NOTE THAT ALL AEROSVIT FLIGHTS ARE TERMINATED PLEASE CONTACT AIRBALTIC REGARDING YOUR FLIGHTS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm, meil on 2 piletit Bangkokki 26. jaanuaril, tagasi 9. veebr. Täna üritasime helistada AirBalticusse aga tuli välja, et neile saab helistada vaid E-R kuni kella 17.30ni. Ühesõnaga, selgust ei saanud. Ehk keegi on sama lennu kohta uurinud ja saanud mingit teist pakkumist?

labakinnas:

+371 67006006 (for abroad calls, international calling rates apply)

http://www.airbaltic.com/public/contact_us.html

Olen neile helistanud ka nädalavahetusel, just sellel numbril. Ma sain nii aru, et ainul Eesti (lühi)number töötab E-R, rahvusvaheline number vähemalt mingi hetk töötas 24/7.